Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaFotky RCO Ružiná 2016

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček
Fotky RCO Ružiná 2016

Priatelia, rozhodcovia. Existuje balík fotiek z RCO Ružiná 2016. Nezdieľam ich verejne, pretože nie všetci súhlasia aby boli zverejňované a aby nedošlo k nejakým zbytočným problémom. Kto má záujem o tieto fotky nech mi napíše na Facebook alebo na mail, nemám problém mu ich poslať. Zároveň vás ale musím poprosiť, ak ich budete niekde zdieľať, alebo zverejňovať a na fotke sa nachádza okrem vás aj iná osoba, mala by s tým súhlasiť. Fotky sú vo formáte JPG v surovom stave, neupravené. Ak bude mať niekto záujem o úpravu akejkoľvek fotky, trebárs kvôli vytlačeniu do albumu, alebo vyrobeniu plagátu, taktiež nie je problém. A aby som nezabudol, bol to znova parádny víkend a už teraz sa teším na ten ďalší RCO. Veľká vďaka organizátorom.

Odpovedať

Dušan Hodoň pred 8 rokmi

 Dušan Hodoň

Mrzi ma, ze som nemohol prist, bol som trochu daleko… Dufam, ze ste sa dobre zabavili, zasportovali a uzili si to. Budu aspon nejake fotky zverejnene? A vysledky? Ci vyhrali vsetci co prezili???

Odpovedať

Milosalv Smolko pred 8 rokmi

Milosalv Smolko

Nazdar Robo, určite mám záujem o fotky, tak mi ich môžeš prosím ťa poslať.

Odpovedať

Danica Viktorini Lisa pred 8 rokmi

 Danica Viktorini Lisa

ahoj Robco, dakujem-e za moznost, o foto mam zaujem aj ja si pozriet a aspon cez foto zazit atmosferu… ked sa neda, tak sa neda… ale o rok… :)

Odpovedať

Ján Fiľo pred 8 rokmi

Ján Fiľo

Nazdar,nazdar! Tiež by som Ťa poprosil o foto. Ďakujem.

Odpovedať

Pavel Vaško pred 8 rokmi

Pavel Vaško

Ahoj Robo. Prosím o zaslanie fotiek. Verím, že to bude veľmi zaujímavé.Ďakujem

Odpovedať

Tatiana Vestenická pred 8 rokmi

Tatiana Vestenická

Výsledky RCO MIM 2016:

  1. POL-Malopolskie „B“
  2. SSO
  3. BA
  4. Tréneri
  5. ZSO
  6. VSO

ale vyhrali všetci, čo prišli, lebo sa mohli stretnúť s kolegami!!!

Odpovedať

Jan Timko pred 8 rokmi

 Jan Timko

Tanicka, vysledky su zle, ZSO skoncila na 4.mieste. A treneri na 5.mieste.

Odpovedať

Tatiana Vestenická pred 8 rokmi

Tatiana Vestenická

Robi, mne prosím pošli do kroniky.A ak bude nejaká výnimočne dobrá, potom sa ozvem kvôli úprave do buletinu RCO 2017-ak dožijeme!

Odpovedať

Vlado Čižmár pred 8 rokmi

Vlado Čižmár

Ahoj Robo, prosím Ťa mám tiež záujem o fotografie hlavne tie s vnučkami. Vopred ďakujem. Hlavne ďakujem organizátorom za krásny víkend s bývalými a novými kolegami už sa teším o rok.Ešte raz ďakujem. Pinďo.

Odpovedať

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček

Už som sa snažil ti poslať fotky, ale vrátili sa mi. Prosím ťa pošli mi adresu ešte raz.

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Vladimír Čižmár pred 8 rokmi

Vladimír Čižmár

Keď by to nevyšlo pošli to Táničke Vestenickej ona mi to prepošle už som s ňou o tom hovoril.Ďakujem.

Odpovedať

Monika Dobrovičová pred 8 rokmi

 Monika Dobrovičová

Ahojky, aj my tréneri by sme poprosili fotečky a ešte raz Vám veľmi pekne poďakovali za super víkend s Vami :)

Odpovedať

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček

Potrebujem nejaký kontakt.

Odpovedať

Monika Dobrovičová pred 8 rokmi

 Monika Dobrovičová

dobroada@gmail.com Ďakujem

Odpovedať

Dušan Daruľa pred 8 rokmi

Dušan Daruľa

Robko aj ja mám záujem. Dík.

Odpovedať

Hlavné menu: