Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónačo si myslíte o hodnoteniach trénerov?

Andrej Gerboc pred 4 týždňami

 Andrej Gerboc
čo si myslíte o hodnoteniach trénerov?

Ahojte,

čo si myslíte o hodnoteniach, ktoré nám robia družstvá? Má to vôbec význam, keď nám prídu takéto perličky… je to z Extraligy táto sezóna, čiže hádam už tréner volejbal pár krát videl. Nakoľko mi tu nefunguje print screen citujem:
„Čiarový rozhodca niekoľkokrát nezachytil dopad lopty a posúdil ukončenie akcie chybne, čo hlavný rozhodca akceptoval. V prípade, kedy ani jeden z nich nevideli čo sa stalo, tak namiesto toho aby dali novú loptu, posúdili ukončenie výmenu podľa toho ktoré družstvo sa viac radovalo.“

A toto nie je prvý podobný koment, čo nedáva zmysel, nakoľko čiarových rozhodcov nemáme. Úprimne ja si to sledujem a očakávam, že ak má tréner problém či výhrady, tak tých pár minút,čo mu to zaberie, si nájde čas aby to do hodnotenia napísal, pomohlo by to určite obom stranám…inak sa ťažko niekam posunieme.

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveďMôžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: