Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaRCO 2013 - účasť

Igor Schimpl pred 11 rokmi

Igor Schimpl
RCO 2013 - účasť

Vážení, toto nie je fiasko, toto nie je blamáž.

Toto je jednoducho HAMBA, aby sme sa na jediné spoločné stretnutie a spoločenskú udalosť prihlásili v počte 21 zo 135 !!

Čo viac ešte chceme? Pre koho to robíme? Kde sú všetky tie reči o potrebe a chuti stretávať sa ?!

Odpovedať

Miloslav Smolko pred 11 rokmi

Miloslav Smolko

Ja asi nie som kompetentný niekoho kritizovať ale od kedy som v AVR, tak som ešte nevynechal ani jedno RCO a bolo mi jedno kde sa koná. Je to naozaj hanba keď je turnaj na východe a z východu sa prihlási 7 rozhodcov ( aspoň podľa aktuálneho zoznamu ). Kde sú ďalší kolegovia z východu ale aj stredu a západu. Čo dámi a páni zdá sa Vám to ďaleko na Šíravu minuli by ste veľa peňazí, dlho by ste museli cestovať, nedá sa Vám lebo nemáte kde dať psa alebo mačku? Samozrejme že beriem do úvahy aj objektívne príčiny lebo naozaj sa nie každému dá prísť v daný termín ale verím že takých je len pár a čo ostatní. Zobuďme sa Vážené kolegyne a kolegovia je to jediná akcia v roku kde sa máme možnosť stretnúť rozhodcovia zo všetkých oblastí a trošku sa spoznať. Nebudem to už ďalej rozvádzať, možno to pre niektorých kolegov vyznelo aj tak trápne ale to mi je jedno. Verím že som oslovil väčšinu z Nás ktorí ešte neboli rozhodnutí prísť na RCO a že sa tam v piatok alebo v sobotu uvidíme.

Ahojte.

Odpovedať

Martin Novotný pred 11 rokmi

Martin Novotný

Miloško veľmi múdro píšeš a žiaľ je to veľmi smutné. Písal som vyjadrenie aj na Fbooku a dúfam že tento náš krásny zvyk nevymrie. Veď ozaj kde sa máme stretnúť a budovať kolektív keď nie na takejto akcii?? Tak Páni a Dámy rozhodcovia, treba sa zobudiť a prihlásiť sa!!! Miesta je dosť!!!

P.S.:Inak zabudol si spomenúť bratislavských rozhodcov:) tiež je Vás pomenej prihlasených, napočítal som 6. Minimálne toľko je aj nás zo stredu…

Odpovedať

Miloslav Smolko pred 11 rokmi

Miloslav Smolko

Maťko pod tým západom som myslel samozrejme aj Blavu, Je to výzva pre všetkých, BA nevinímajúc.

Odpovedať

Táňa Vestenická pred 11 rokmi

 Táňa Vestenická

Kolegovia súhlasím s názormi Miloša aj Maľka, ale to sú tí, ktorí chodia vždy. Napíšte aj Vy, ktorí neprídete a prečo, aby sme vedeli , či sa oplatí robiť ďalšie ročníky RCO????? Lebo je s tým kopec roboty a ak má vyjsť nazmar, tak je to škoda.
Ani ja nemám doma stromček eurovník, ak by ste mali problém s cenou, ale tých 65,– evríkov mi stojí za stretnutie s kolegami. Vždy je veselo, tak neváhajte!!!

Odpovedať

Igor Schimpl pred 11 rokmi

Igor Schimpl

Vážení, po účasti na všetkých troch RCO (SVK, POL, CZE), musím povedať, že byť súčasťou partií, ktoré sa akcií zúčastnili, MÁ ZMYSEL.

Ľúto môže byť tým, ktorí sa nezúčastnili.

Dodatočne vyjadrujem veľkú vďaku Jurajovi Vetrecinovi za obetavú prácu pri organizácii nášho RCO, napriek až takmer deštruktívnym náladám pred samotnou udalosťou. Tiež verím, že sme mu svojou účasťou, prítomnosťou a spoločne stráveným časom dali na všetky útrapy zabudnúť.

Už teraz sa teším na ďalší rok…

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.


Hlavné menu: