Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko




Delegácie rozhodcov

Na stiahnutie

Extraliga muži

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM73 Prievidza vs.
Prešov
06.01.18 o 18:00 Malík Pe. - Daruľa Du.
EM74 Nitra vs.
Svidník
05.01.18 o 19:00 Sarka Mi. Vaško Pa. - Juráček Mi.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM85 Stará Ľubovňa vs.
Zvolen
06.01.18 o 17:00 Čuňočka Pe. - Smolko Ma.
EM86 Košice vs.
Myjava
06.01.18 o 19:00 Porvazník Ig. - Höger Pe.
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM75 Prešov vs.
Svidník
13.01.18 o 17:00 Niklová Ja. - Andrejčák Pa.
EM76 Prievidza vs.
Nitra
13.01.18 o 20:00 Mokrý Ju. - Malík Pe.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM87 Zvolen vs.
Košice
07.01.18 o 18:00 Sluk Al. - Holčík Ti.
EM88 Trenčín vs.
Stará Ľubovňa
07.01.18 o 16:00 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM77 Nitra vs.
Prešov
20.01.18 o 18:00 Juráček Mi. - Sarka Mi.
EM78 Svidník vs.
Prievidza
20.01.18 o 17:00 Höger Pe. Sluk Al. - Porvazník Ig. Tiňo Pe.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM89 Košice vs.
Trenčín
13.01.18 o 19:00 Fiľo Já. - Smolko Mi.
EM90 Myjava vs.
Zvolen
13.01.18 o 18:00 Čuntala Pe. - Daruľa Du.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM79 Prešov vs.
Prievidza
27.01.18 o 17:00 Porvazník Ig. - Mokrý Ju.
EM80 Svidník vs.
Nitra
23.01.18 o 17:00 Tiňo Pe. - Höger Pe.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM91 Trenčín vs.
Myjava
14.01.18 o 17:15 Kováč Bo. - Tiršel Fe.
EM92 Stará Ľubovňa vs.
Košice
14.01.18 o 18:00 Holčík Ti. - Vaško Pa.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM93 Myjava vs.
Stará Ľubovňa
20.01.18 o 18:30 Schimpl Ig. - Viktoríni-Lisá Da.
EM94 Zvolen vs.
Trenčín
20.01.18 o 18:00 Novotný Ma. - Fiľo Já.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM95 Zvolen vs.
Stará Ľubovňa
27.01.18 o 18:00 Andrejčák Pa. - Henček Ma.
EM96 Myjava vs.
Košice
21.01.18 o 19:00 Viktoríni-Lisá Da. - Tiršel Fe.
7. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM97 Košice vs.
Zvolen
28.01.18 o 19:00 Tiňo Pe. - Smolko Ma.
EM98 Stará Ľubovňa vs.
Trenčín
28.01.18 o 18:00 Smolko Mi. - Čuňočka Pe.

Extraliga ženy

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ91 STRABAG VC Bratislava vs.
VK Prešov
14.01.18 o 18:00 Henček Ma. - Sarka Mi.
EZ92 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
12.01.18 o 17:00 Tiršel Fe. - Schimpl Ig.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ103 Kežmarok vs.
BK97 Spišská Nová Ves
13.01.18 o 17:00 Smolko Ma. - Tiňo Pe.
EZ104 Pezinok vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
13.01.18 o 18:00 Heitlinger Re. - Viktoríni-Lisá Da.
EZ105 Trnava vs.
COP Nitra
13.01.18 o 19:30 Kohút Ľu. Kováč Bo. - Pivarček Mi.
EZ106 Pezinok vs.
COP Nitra
14.01.18 o 14:00 Sluk Al. - Gerboc An.
EZ107 Trnava vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
14.01.18 o 19:30 Poláčiková Lu. Juráček Mi. - Novotný Ma.
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ93 VK Prešov vs.
Slávia EU Bratislava
20.01.18 o 18:00 Čuňočka Pe. - Tatraj Pe.
EZ94 STRABAG VC Bratislava vs.
UKF Nitra
20.01.18 o 19:00 Královič Lu. - Moravčík Fi.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ108 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
COP Nitra
20.01.18 o 18:00 Yurlov An. - Poláčiková Lu.
EZ109 Kežmarok vs.
Pezinok
20.01.18 o 17:00 Tiňo Pe. Smolko Mi. Smolko Ma. - Smolko Ma. Mokrý Ju.
EZ110 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Trnava
20.01.18 o 14:00 Daruľa Du. - Malík Pe.
EZ111 Kežmarok vs.
Trnava
21.01.18 o 16:00 Novotný Ma. - Holčík Ti.
EZ112 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Pezinok
21.01.18 o 14:00 Smolko Mi. - Fiľo Já.
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ95 UKF Nitra vs.
VK Prešov
27.01.18 o 19:00 Kováč Bo. - Sluk Al.
EZ96 Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG VC Bratislava
31.01.18 o 16:30 Sarka Mi. - Schimpl Ig.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ113 Pezinok vs.
Trnava
27.01.18 o 18:00 Svorenčík Mi. - Gerboc An.
EZ114 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Kežmarok
27.01.18 o 18:00 Malík Pe. - Čuntala Pe.
EZ115 COP Nitra vs.
BK97 Spišská Nová Ves
27.01.18 o 18:00 Moravčík Fi. - Kohút Ľu.
EZ116 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
BK97 Spišská Nová Ves
28.01.18 o 18:00 Čuntala Pe. - Kováč Bo. Kohút Ľu.
EZ117 COP Nitra vs.
Kežmarok
28.01.18 o 18:00 Heitlinger Re. - Svorenčík Mi.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ86 UKF Nitra vs.
Slávia EU Bratislava
06.01.18 o 17:00 Vaško Pa. Sarka Mi. - Niklová Ja.
EZ87 Pezinok vs.
STRABAG VC Bratislava
03.01.18 o 18:00 Gerboc An. - Heitlinger Re.
EZ88 Trnava vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
04.01.18 o 18:00 Pivarček Mi. - Královič Lu.
EZ89 COP Nitra vs.
Kežmarok
06.01.18 o 18:00 Tiršel Fe. - Kohút Ľu.
EZ90 VK Prešov vs.
BK97 Spišská Nová Ves
06.01.18 o 18:00 Tatraj Pe. - Tiňo Pe.

1. liga muži

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M74/1 a 2 Prievidza vs.
Nitra
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
M75/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
VKP Bratislava
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
M76/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
HIT Trnava
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Cicák Va.
M77/1 a 2 Komárno vs.
Žilina
13.01.18 o 11:00 a 14:00 Sluk Al.
M78/1 a 2 Komjatice vs.
Nové Mesto nad Váhom „B“
14.01.18 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M80/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom „B“ vs.
Komárno
21.01.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
M81/1 a 2 Žilina vs.
ŠVK Banská Bystrica
20.01.18 o 13:00 a 17:00 Hnát Fe.
M82/1 a 2 HIT Trnava vs.
Trenčín „B“
20.01.18 o 10:00 a 12:00 Pivarček Mi.
M83/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Prievidza
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
M84/1 a 2 Nitra vs.
Revúca
20.01.18 o 11:00 a 15:00 Henček Ma.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M86/1 a 2 Revúca vs.
VKP Bratislava
27.01.18 o 15:00 a 17:00 Jesenský Ró.
M87/1 a 2 Prievidza vs.
HIT Trnava
27.01.18 o 14:00 a 16:00 Hnát Fe.
M88/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Žilina
27.01.18 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
M89/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Nové Mesto nad Váhom „B“
27.01.18 o 17:00 a 16:00 Novotný Ma.
M90/1 a 2 Komárno vs.
Komjatice
27.01.18 o 11:00 a 14:00 Valkovič Št.

1. liga ženy východ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV41/1 a 2 Brusno vs.
ELBA Prešov
13.01.18 o 14:00 a 17:00 Holčík Ti.
ZV42/1 a 2 Giraltovce vs.
Rimavská Sobota
13.01.18 o 11:00 a 15:00 Servický Já.
ZV43/1 a 2 Žilina vs.
Stropkov
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZV44/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Púchov
13.01.18 o 11:00 a 14:00 Jánošík Ma.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV45/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Žiar nad Hronom
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Dunčko Pe.
ZV46/1 a 2 Púchov vs.
Žilina
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró.
ZV47/1 a 2 Stropkov vs.
Giraltovce
21.01.18 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
ZV48/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Brusno
20.01.18 o 14:00 a 16:00 Smolko Mi.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV49/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
ELBA Prešov
27.01.18 o 14:00 a 16:00 Fiľo Já.
ZV50/1 a 2 Brusno vs.
Stropkov
26.01.18 o 15:00 a 17:00 Cicák Va.
ZV51/1 a 2 Giraltovce vs.
Púchov
27.01.18 o 11:00 a 15:00 Soták Ľu.
ZV52/1 a 2 Žilina vs.
Žiar nad Hronom
27.01.18 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.

1. liga ženy západ

10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ37/1 a 2 COP Nitra vs.
HIT Trnava
14.01.18 o 11:00 a 15:00 Valkovič Št.
ZZ39/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
SVM Senica
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ40/1 a 2 Komjatice vs.
VK NMnV / Pieštany
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ41/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
Slávia UK „B“
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
ZZ43/1 a 2 VK TAMI vs.
COP Nitra
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
ZZ44/1 a 2 HIT Trnava vs.
ŠK Dinamo Bratislava
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Horváth Jo. Heitlinger Re.

1. liga juniori východ

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV23/1 a 2 Zvolen vs.
VK Liptovský Mikuláš
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
RIV24/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Svidník
13.01.18 o 11:00 a 14:00 Hudák Iv.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV25/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Stará Ľubovňa
20.01.18 o 11:00 a 13:00 Mitterpach Ma.
RIV26/1 a 2 Košice vs.
Zvolen
20.01.18 o 13:30 a 15:30 Lux Ma.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV27/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Košice
27.01.18 o 11:00 a 14:00 Dunčko Pe.
RIV28/1 a 2 Svidník vs.
VK Liptovský Mikuláš
27.01.18 o 11:00 a 14:00 Bálint Pe.

1. liga juniorky východ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV52/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Hnúšťa
13.01.18 o 15:00 a 17:00
Mitterpach Ma.
KYV53/1 a 2 Stropkov vs.
TU Košice
12.01.18 o 18:00 a 20:00
Lux Ma.
KYV54/1 a 2 MVK Poltár vs.
Liptovský Hrádok
20.01.18 o 13:00 a 15:00 Jesenský Ró.
KYV55/1 a 2 Humenné vs.
Kežmarok
13.01.18 o 14:00 a 16:00 Soták Ľu.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV57/1 a 2 Kežmarok vs.
MVK Poltár
27.01.18 o 11:00 a 15:00 Servický Já.
KYV58/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Stropkov
27.01.18 o 14:00 a 16:00 Jánošík Ma.
KYV59/1 a 2 TU Košice vs.
Spišská Nová Ves
27.01.18 o 13:00 a 15:00 Hudák Iv.
KYV60/1 a 2 Hnúšťa vs.
Zvolen
27.01.18 o 14:00 a 17:00 Bujalko Br.

1. liga juniorky západ

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ51/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
Prievidza
13.01.18 o 11:00 a 13:00
Jakab, ml. La.
KYZ52/1 a 2 UKF Nitra vs.
VIVUS Bratislava
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Moravčík Fi.
KYZ53/1 a 2 Slávia UK vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
KYZ54/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
COP Nitra
13.01.18 o 15:00 a 17:00
Zakuťanský Vl.
KYZ55/1 a 2 Levice vs.
HIT Trnava
13.01.18 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ56/1 a 2 Prievidza vs.
Levice
27.01.18 o 11:00 a 15:00
Sekerka Br. Cicák Va.
KYZ57/1 a 2 HIT Trnava vs.
ŠVK Pezinok
27.01.18 o 11:00 a 15:00 Jakab, ml. La.
KYZ58/1 a 2 COP Nitra vs.
Slávia UK
27.01.18 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve.
KYZ59/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
UKF Nitra
27.01.18 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró.
KYZ60/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Bilíkova Bratislava
27.01.18 o 11:00 a 13:00 Horváth Jo.
Na stiahnutie

Extraliga muži

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM52 Myjava vs.
Trenčín
01.12.17 o 18:30 Pivarček Mi. - Sarka Mi.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM53 Trenčín vs.
Nitra
02.12.17 o 17:00 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
EM54 Prievidza vs.
Stará Ľubovňa
02.12.17 o 20:00 Novotný Ma. - Daruľa Du.
EM55 Svidník vs.
Prešov
02.12.17 o 17:00 Höger Pe. - Tiňo Pe.
EM56 Zvolen vs.
Košice
02.12.17 o 18:00 Fiľo Já. - Holčík Ti.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM58 Prešov vs.
Prievidza
06.12.17 o 19:30 Mokrý Ju. - Höger Pe.
EM59 Stará Ľubovňa vs.
Trenčín
06.12.17 o 20:00 Daruľa Du. - Malík Pe.
EM60 Nitra vs.
Myjava
10.12.17 o 19:00 Sluk Al. - Moravčík Fi.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM61 Myjava vs.
Stará Ľubovňa
09.12.17 o 18:00 Svorenčík Mi. - Tiršel Fe.
EM62 Trenčín vs.
Prešov
09.12.17 o 17:00 Viktoríni-Lisá Da. - Královič Lu. Sluk Al.
EM63 Prievidza vs.
Košice
09.12.17 o 18:00 Vaško Pa. - Andrejčák Pa.
EM64 Svidník vs.
Zvolen
09.12.17 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tatraj Pe.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM65 Zvolen vs.
Prievidza
16.12.17 o 18:00 Niklová Ja. - Smolko Mi.
EM66 Košice vs.
Trenčín
10.12.17 o 17:00
Kováč Bo. - Schimpl Ig.
EM67 Prešov vs.
Myjava
16.12.17 o 16:00
Schimpl Ig. - Viktoríni-Lisá Da.
EM68 Stará Ľubovňa vs.
Nitra
16.12.17 o 17:00
Gerboc An. - Svorenčík Mi.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM69 Nitra vs.
Prešov
17.12.17 o 18:00 Sarka Mi. Pivarček Mi. - Juráček Mi.
EM70 Myjava vs.
Košice
13.12.17 o 18:30 Juráček Mi. - Tiršel Fe.
EM71 Trenčín vs.
Zvolen
20.12.17 o 17:00 Malík Pe. - Yurlov An.
EM72 Prievidza vs.
Svidník
20.12.17 o 18:00 Andrejčák Pa. - Novotný Ma.

Extraliga ženy

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ61 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
UKF Nitra
02.12.17 o 18:00 Yurlov An. - Malík Pe.
EZ62 STRABAG VC Bratislava vs.
Kežmarok
02.12.17 o 16:30
Viktoríni-Lisá Da. - Schimpl Ig.
EZ63 Slávia EU Bratislava vs.
BK97 Spišská Nová Ves
02.12.17 o 17:00 Královič Lu. - Gerboc An.
EZ64 Pezinok vs.
VK Prešov
02.12.17 o 18:30 Sarka Mi. - Heitlinger Re.
EZ65 Trnava vs.
COP Nitra
02.12.17 o 18:00
Kohút Ľu. - Svorenčík Mi.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ66 UKF Nitra vs.
Trnava
06.12.17 o 18:00 Pivarček Mi. - Juráček Mi. Sarka Mi.
EZ67 COP Nitra vs.
Pezinok
06.12.17 o 17:00 Sluk Al. - Henček Ma.
EZ68 VK Prešov vs.
Slávia EU Bratislava
06.12.17 o 17:00 Smolko Mi. - Čuňočka Pe.
EZ69 BK97 Spišská Nová Ves vs.
STRABAG VC Bratislava
07.12.17 o 17:00 Andrejčák Pa. - Fiľo Já.
EZ70 Kežmarok vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
06.12.17 o 18:00 Tatraj Pe. - Tiňo Pe.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ71 Kežmarok vs.
UKF Nitra
09.12.17 o 17:00 Höger Pe. - Smolko Ma.
EZ72 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
BK97 Spišská Nová Ves
09.12.17 o 18:00 Poláčiková Lu. - Daruľa Du.
EZ73 STRABAG VC Bratislava vs.
VK Prešov
09.12.17 o 19:00 Gerboc An. - Kováč Bo.
EZ74 Slávia EU Bratislava vs.
COP Nitra
09.12.17 o 18:00
Henček Ma. - Kohút Ľu.
EZ75 Pezinok vs.
Trnava
09.12.17 o 18:00 Heitlinger Re. - Sarka Mi.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ76 UKF Nitra vs.
Pezinok
15.12.17 o 17:00 Tiršel Fe. - Moravčík Fi.
EZ77 Trnava vs.
Slávia EU Bratislava
16.12.17 o 18:00 Henček Ma. - Sluk Al.
EZ78 COP Nitra vs.
STRABAG VC Bratislava
16.12.17 o 18:00 Holčík Ti. - Vaško Pa.
EZ79 VK Prešov vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
16.12.17 o 17:00 Smolko Ma. - Porvazník Ig.
EZ80 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Kežmarok
16.12.17 o 14:00 Tatraj Pe. - Tiňo Pe.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ81 BK97 Spišská Nová Ves vs.
UKF Nitra
20.12.17 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tatraj Pe.
EZ82 Kežmarok vs.
VK Prešov
20.12.17 o 18:00 Vaško Pa. - Fiľo Já.
EZ83 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
COP Nitra
20.12.17 o 19:00 Kováč Bo. - Čuntala Pe.
EZ84 STRABAG VC Bratislava vs.
Trnava
20.12.17 o 18:00 Svorenčík Mi. - Pivarček Mi. Sarka Mi.
EZ85 Slávia EU Bratislava vs.
Pezinok
20.12.17 o 17:00 Heitlinger Re. - Královič Lu.

1. liga muži

10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M56/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom „B“ vs.
HIT Trnava
03.12.17 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
M57/1 a 2 Komjatice vs.
VKP Bratislava
03.12.17 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
M58/1 a 2 Komárno vs.
Nitra
02.12.17 o 11:00 a 14:00 Šuba La.
M59/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Revúca
02.12.17 o 11:00 a 13:00
Hudák Iv.
M60/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Prievidza
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M62/1 a 2 Revúca vs.
Trenčín „B“
09.12.17 o 15:00 a 17:00 Smolko Mi.
M63/1 a 2 Nitra vs.
ŠVK Banská Bystrica
09.12.17 o 10:00 a 12:00 Kuzma Pe.
M64/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Komárno
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
M65/1 a 2 HIT Trnava vs.
Komjatice
10.12.17 o 13:00 a 15:00 Zakuťanský Vl.
M66/1 a 2 Žilina vs.
Nové Mesto nad Váhom „B“
09.12.17 o 13:00 a 17:00 Hnát Fe.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M68/1 a 2 Žilina vs.
Komjatice
16.12.17 o 13:00 a 17:00 Hnát Fe.
M69/1 a 2 HIT Trnava vs.
Komárno
17.12.17 o 13:00 a 15:00 Šuba La.
M70/1 a 2 VKP Bratislava vs.
ŠVK Banská Bystrica
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re.
M71/1 a 2 Nitra vs.
Trenčín „B“
16.12.17 o 11:00 a 15:00 Tiršel Fe.
M72/1 a 2 Revúca vs.
Prievidza
16.12.17 o 15:00 a 17:00 Jesenský Ró.

1. liga ženy východ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV29/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Stropkov
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Servický Já.
ZV30/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Púchov
02.12.17 o 14:00 a 16:00 Čuňočka Pe.
ZV31/1 a 2 Brusno vs.
Žiar nad Hronom
02.12.17 o 14:00 a 17:00 Cicák Va.
ZV32/1 a 2 Giraltovce vs.
Žilina
02.12.17 o 11:00 a 15:00 Soták Ľu.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV33/1 a 2 Giraltovce vs.
ELBA Prešov
09.12.17 o 11:00 a 15:00 Bálint Pe.
ZV34/1 a 2 Žilina vs.
Brusno
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZV35/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Rimavská Sobota
09.12.17 o 11:00 a 14:00 Jánošík Ma.
ZV36/1 a 2 Púchov vs.
Stropkov
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV37/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Púchov
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Meždej Lu. Lux Ma.
ZV38/1 a 2 Stropkov vs.
Žiar nad Hronom
17.12.17 o 11:00 a 13:00 Lux Ma.
ZV39/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Žilina
16.12.17 o 14:00 a 16:00 Fiľo Já.
ZV40/1 a 2 Brusno vs.
Giraltovce
16.12.17 o 14:00 a 17:00 Mitterpach Ma.

1. liga ženy západ

7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ25/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
VK TAMI
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZZ26/1 a 2 Komjatice vs.
HIT Trnava
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
ZZ27/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
ŠK Dinamo Bratislava
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ30/1 a 2 HIT Trnava vs.
Slávia UK „B“
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
ZZ31/1 a 2 VK TAMI vs.
Komjatice
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ32/1 a 2 SVM Senica vs.
VK NMnV / Pieštany
09.12.17 o 15:00 a 17:00 Zakuťanský Vl.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ33/1 a 2 Komjatice vs.
SVM Senica
17.12.17 o 11:00 a 13:00 Henček Ma.
ZZ34/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
VK TAMI
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
ZZ36/1 a 2 COP Nitra vs.
ŠK Dinamo Bratislava
17.12.17 o 11:00 a 15:00 Sluk Al.

1. liga juniori východ

9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV17/1 a 2 Košice vs.
Stará Ľubovňa
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
RIV18/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Svidník
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Jánošík Ma.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV19/1 a 2 Svidník vs.
Košice
09.12.17 o 11:00 a 14:00 Soták Ľu.
RIV20/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Zvolen
09.12.17 o 11:00 a 14:00 Dunčko Pe.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV21/1 a 2 Svidník vs.
Zvolen
16.12.17 o 11:00 a 14:00 Servický Já.
RIV22/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Košice
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Cicák Va.

1. liga juniorky východ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV37/1 a 2 Kežmarok vs.
TU Košice
02.12.17 o 11:00 a 15:00 Jesenský Ró.
KYV38/1 a 2 Humenné vs.
Hnúšťa
02.12.17 o 14:00 a 16:00 Meždej Lu.
KYV39/1 a 2 MVK Poltár vs.
Zvolen
02.12.17 o 14:00 a 16:00
Štěpánek Ja.
KYV40/1 a 2 Stropkov vs.
Spišská Nová Ves
01.12.17 o 15:00 a 17:00 Lux Ma.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV42/1 a 2 Zvolen vs.
Stropkov
09.12.17 o 14:00 a 16:00 Štěpánek Ja.
KYV43/1 a 2 Hnúšťa vs.
MVK Poltár
09.12.17 o 13:00 a 15:00
Jesenský Ró.
KYV44/1 a 2 TU Košice vs.
Humenné
09.12.17 o 13:00 a 15:00 Hudák Iv.
KYV45/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Kežmarok
09.12.17 o 11:00 a 15:00
Orolím Mi. Servický Já.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV47/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Humenné
16.12.17 o 14:00 a 16:00 Hudák Iv.
KYV48/1 a 2 TU Košice vs.
MVK Poltár
16.12.17 o 13:00 a 15:00 Lux Ma. Meždej Lu.
KYV49/1 a 2 Hnúšťa vs.
Stropkov
15.12.17 o 14:00 a 17:00 Andrejčák Pa.
KYV50/1 a 2 Zvolen vs.
Spišská Nová Ves
16.12.17 o 14:00 a 16:00 Jánošík Ma.

1. liga juniorky západ

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ36/1 a 2 Prievidza vs.
COP Nitra
02.12.17 o 11:00 a 15:00 Sekerka Br.
KYZ37/1 a 2 HIT Trnava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
02.12.17 o 11:00 a 15:00 Horváth Jo.
KYZ38/1 a 2 Levice vs.
VIVUS Bratislava
02.12.17 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
KYZ39/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Bilíkova Bratislava
02.12.17 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
KYZ40/1 a 2 Slávia UK vs.
UKF Nitra
02.12.17 o 11:00 a 13:00
Svorenčík Mi.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ41/1 a 2 UKF Nitra vs.
Prievidza
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
KYZ42/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
Slávia UK
09.12.17 o 10:00 a 12:00 Pivarček Mi.
KYZ43/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
ŠVK Pezinok
09.12.17 o 15:00 a 17:00 Horváth Jo.
KYZ44/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Levice
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
KYZ45/1 a 2 COP Nitra vs.
HIT Trnava
09.12.17 o 11:00 a 13:00 Moravčík Fi.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ46/1 a 2 Prievidza vs.
HIT Trnava
16.12.17 o 11:00 a 15:00 Nemček Ró.
KYZ47/1 a 2 COP Nitra vs.
Levice
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
KYZ48/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
ŠVK Pezinok
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
KYZ49/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Slávia UK
16.12.17 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
KYZ50/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
UKF Nitra
16.12.17 o 11:00 a 13:00 Horváth Jo.
Na stiahnutie

Extraliga muži

8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM32 Nitra vs.
Stará Ľubovňa
12.11.17 o 16:00
Čuňočka Pe. - Daruľa Du.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM33 Prešov vs.
Nitra
04.11.17 o 16:00 Malík Pe. Höger Pe. - Andrejčák Pa.
EM34 Košice vs.
Myjava
04.11.17 o 19:00 Smolko Mi. - Fiľo Já.
EM35 Zvolen vs.
Trenčín
04.11.17 o 18:00 Novotný Ma. - Niklová Ja.
EM36 Svidník vs.
Prievidza
04.11.17 o 16:00 Tiňo Pe. - Porvazník Ig.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM37 Svidník vs.
Trenčín
11.11.17 o 17:00 Tatraj Pe. - Tiňo Pe.
EM38 Zvolen vs.
Myjava
11.11.17 o 18:00 Daruľa Du. - Poláčiková Lu.
EM39 Košice vs.
Nitra
11.11.17 o 19:00 Porvazník Ig. - Mokrý Ju.
EM40 Prešov vs.
Stará Ľubovňa
11.11.17 o 16:00 Smolko Ma. - Čuňočka Pe.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM41 Stará Ľubovňa vs.
Košice
17.11.17 o 20:00 Fiľo Já. Čuňočka Pe. - Smolko Mi.
EM42 Nitra vs.
Zvolen
17.11.17 o 15:00 Sluk Al. - Kováč Bo.
EM43 Myjava vs.
Svidník
17.11.17 o 18:30 Viktoríni-Lisá Da. - Schimpl Ig.
EM44 Trenčín vs.
Prievidza
12.11.17 o 19:00 Tiršel Fe. - Čuntala Pe.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM45 Prievidza vs.
Myjava
19.11.17 o 17:00 Malík Pe. - Poláčiková Lu.
EM46 Svidník vs.
Nitra
19.11.17 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe.
EM47 Zvolen vs.
Stará Ľubovňa
19.11.17 o 17:00 Niklová Ja. - Holčík Ti.
EM48 Košice vs.
Prešov
19.11.17 o 19:00 Andrejčák Pa. - Vaško Pa.
13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM49 Prešov vs.
Zvolen
25.11.17 o 16:00 Mokrý Ju. - Daruľa Du.
EM50 Stará Ľubovňa vs.
Svidník
25.11.17 o 17:00 Smolko Mi. - Andrejčák Pa.
EM51 Nitra vs.
Prievidza
15.11.17 o 18:00
Daruľa Du. - Mokrý Ju.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM57 Košice vs.
Svidník
29.11.17 o 19:00 Porvazník Ig. - Fiľo Já.

Extraliga ženy

7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ32 Slávia EU Bratislava vs.
Trnava
01.11.17 o 17:00 Juráček Mi. - Heitlinger Re.
8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ36 UKF Nitra vs.
BK97 Spišská Nová Ves
04.11.17 o 15:00 Holčík Ti. - Vaško Pa.
EZ37 VK Prešov vs.
Kežmarok
04.11.17 o 18:00 Čuňočka Pe. - Poláčiková Lu.
EZ38 COP Nitra vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
04.11.17 o 18:00 Henček Ma. - Královič Lu.
EZ39 Trnava vs.
STRABAG VC Bratislava
04.11.17 o 18:00 Pivarček Mi. - Viktoríni-Lisá Da.
EZ40 Pezinok vs.
Slávia EU Bratislava
04.11.17 o 18:00 Juráček Mi. - Svorenčík Mi.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ41 Slávia EU Bratislava vs.
UKF Nitra
11.11.17 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Kováč Bo.
EZ42 STRABAG VC Bratislava vs.
Pezinok
11.11.17 o 19:00 Sarka Mi. - Sluk Al. Juráček Mi.
EZ43 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Trnava
11.11.17 o 18:00 Čuntala Pe. - Tiršel Fe.
EZ44 Kežmarok vs.
COP Nitra
11.11.17 o 17:00 Niklová Ja. - Malík Pe.
EZ45 BK97 Spišská Nová Ves vs.
VK Prešov
12.11.17 o 14:00 Fiľo Já. - Novotný Ma.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ46 UKF Nitra vs.
VK Prešov
17.11.17 o 18:00 Kohút Ľu. - Moravčík Fi.
EZ47 BK97 Spišská Nová Ves vs.
COP Nitra
17.11.17 o 17:00 Poláčiková Lu. - Yurlov An.
EZ48 Kežmarok vs.
Trnava
17.11.17 o 18:00 Tatraj Pe. - Tiňo Pe.
EZ49 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Pezinok
17.11.17 o 19:00 Heitlinger Re. - Sarka Mi.
EZ50 STRABAG VC Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
17.11.17 o 20:00 Svorenčík Mi. - Královič Lu.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ51 STRABAG VC Bratislava vs.
UKF Nitra
19.11.17 o 14:00 Sarka Mi. - Schimpl Ig.
EZ52 Slávia EU Bratislava vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
14.11.17 o 18:00 Gerboc An. - Královič Lu.
EZ53 Pezinok vs.
Kežmarok
19.11.17 o 14:00 Heitlinger Re. Gerboc An. - Viktoríni-Lisá Da.
EZ54 Trnava vs.
BK97 Spišská Nová Ves
19.11.17 o 18:00 Moravčík Fi. Královič Lu. - Gerboc An. Heitlinger Re.
EZ55 COP Nitra vs.
VK Prešov
19.11.17 o 18:00 Svorenčík Mi. - Sluk Al.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ56 UKF Nitra vs.
COP Nitra
25.11.17 o 17:00 Moravčík Fi. - Henček Ma.
EZ57 VK Prešov vs.
Trnava
25.11.17 o 18:00
Kováč Bo. - Juráček Mi. Sluk Al.
EZ58 BK97 Spišská Nová Ves vs.
Pezinok
25.11.17 o 14:00 Tiňo Pe. - Smolko Ma.
EZ59 Kežmarok vs.
Slávia EU Bratislava
25.11.17 o 17:00 Malík Pe. - Tatraj Pe.
EZ60 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
STRABAG VC Bratislava
26.11.17 o 20:00 Čuntala Pe. - Yurlov An.

1. liga muži

7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M38/1 a 2 Trenčín „B“ vs.
Komárno
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe.
M39/1 a 2 Prievidza vs.
Komjatice
05.11.17 o 11:00 a 13:00
Kohút Ľu.
M40/1 a 2 Revúca vs.
Nové Mesto nad Váhom „B“
04.11.17 o 13:00 a 15:00
Vavrek Jú.
M41/1 a 2 Nitra vs.
Žilina
04.11.17 o 11:00 a 15:00 Kuzma Pe.
M42/1 a 2 VKP Bratislava vs.
HIT Trnava
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M44/1 a 2 Žilina vs.
VKP Bratislava
11.11.17 o 13:00 a 17:00 Hnát Fe.
M45/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom „B“ vs.
Nitra
12.11.17 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
M46/1 a 2 Komjatice vs.
Revúca
12.11.17 o 11:00 a 13:00 Sluk Al.
M47/1 a 2 Komárno vs.
Prievidza
11.11.17 o 11:00 a 14:00 Šuba La.
M48/1 a 2 ŠVK Banská Bystrica vs.
Trenčín „B“
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Holčík Ti.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M50/1 a 2 Prievidza vs.
ŠVK Banská Bystrica
26.11.17 o 11:00 a 13:00 Yurlov An. Hnát Fe.
M51/1 a 2 Revúca vs.
Komárno
18.11.17 o 15:00 a 17:00 Andrejčák Pa.
M52/1 a 2 Nitra vs.
Komjatice
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Kováč Bo. Tiršel Fe.
M53/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Nové Mesto nad Váhom „B“
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
M54/1 a 2 HIT Trnava vs.
Žilina
26.11.17 o 13:00 a 15:00 Gerboc An. Sarka Mi.

1. liga ženy východ

4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV13/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Brusno
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
ZV14/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Giraltovce
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Jesenský Ró.
ZV15/1 a 2 Stropkov vs.
Žilina
05.11.17 o 11:00 a 13:00 Smolko Ma.
ZV16/1 a 2 Púchov vs.
Žiar nad Hronom
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV17/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
ELBA Prešov
11.11.17 o 11:00 a 14:00 Štěpánek Ja.
ZV18/1 a 2 Žilina vs.
Púchov
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
ZV19/1 a 2 Giraltovce vs.
Stropkov
11.11.17 o 11:00 a 15:00 Dunčko Pe.
ZV20/1 a 2 Brusno vs.
Rimavská Sobota
11.11.17 o 14:00 a 17:00 Cicák Va.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV21/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Rimavská Sobota
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Meždej Lu.
ZV22/1 a 2 Stropkov vs.
Brusno
16.11.17 o 15:00 a 17:00 Soták Ľu.
ZV23/1 a 2 Púchov vs.
Giraltovce
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
ZV24/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Žilina
18.11.17 o 11:00 a 14:00 Kováčik Ma.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV25/1 a 2 Žilina vs.
ELBA Prešov
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Orolím Mi.
ZV26/1 a 2 Giraltovce vs.
Žiar nad Hronom
25.11.17 o 11:00 a 15:00 Bálint Pe.
ZV27/1 a 2 Brusno vs.
Púchov
25.11.17 o 14:00 a 17:00 Cicák Va.
ZV28/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Stropkov
25.11.17 o 14:00 a 16:00 Fiľo Já.

1. liga ženy západ

4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ13/1 a 2 SVK Senica vs.
Komjatice
04.11.17 o 11:00 a 15:00 Tiršel Fe.
ZZ14/1 a 2 COP Nitra vs.
VK NMnV / Pieštany
05.11.17 o 11:00 a 15:00 Henček Ma.
ZZ15/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
SVM Senica
05.11.17 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
ZZ16/1 a 2 HIT Trnava vs.
VK TAMI
04.11.17 o 11:00 a 13:00 Horváth Jo.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ17/1 a 2 SVM Senica vs.
HIT Trnava
11.11.17 o 15:00 a 17:00 Jakab, st. La.
ZZ18/1 a 2 VK NMnV / Pieštany vs.
ŠK Dinamo Bratislava
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
ZZ19/1 a 2 Komjatice vs.
COP Nitra
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Moravčík Fi.
ZZ20/1 a 2 Slávia UK „B“ vs.
SVK Senica
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ21/1 a 2 COP Nitra vs.
Slávia UK „B“
19.11.17 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št.
ZZ22/1 a 2 ŠK Dinamo Bratislava vs.
Komjatice
19.11.17 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La. Jakab, st. La.
ZZ23/1 a 2 HIT Trnava vs.
VK NMnV / Pieštany
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
ZZ24/1 a 2 VK TAMI vs.
SVM Senica
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.

1. liga juniori východ

6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV11/1 a 2 Zvolen vs.
Svidník
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Yurlov An.
RIV12/1 a 2 Košice vs.
VK Liptovský Mikuláš
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Hudák Iv.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV13/1 a 2 VK Liptovský Mikuláš vs.
Zvolen
17.11.17 o 09:00 a 11:00 Mitterpach Ma.
RIV14/1 a 2 Svidník vs.
Stará Ľubovňa
18.11.17 o 11:00 a 14:00 Servický Já.
8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV15/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
VK Liptovský Mikuláš
25.11.17 o 11:00 a 14:00 Hudák Iv.
RIV16/1 a 2 Zvolen vs.
Košice
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Novotný Ma.

1. liga juniori západ

1. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIZ01 HIT Trnava vs.
VKP Bratislava
16.11.17 o 18:00 Pivarček Mi.
RIZ02 Trenčín vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
15.11.17 o 15:30 Vavrek Jú.
RIZ03 Nitra B vs.
Prievidza
15.11.17 o 19:00 Sluk Al.
1. kolo / časť turnaj Nové Mesto nad Váhom
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIZ04 VKP Bratislava vs.
Prievidza
18.11.17 o 11:00
Moravčík Fi.
RIZ05 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
Nitra B
18.11.17 o 11:00
Vavrek Jú.
RIZ06 HIT Trnava vs.
Trenčín
18.11.17 o 14:00
Yurlov An.
RIZ07 Prievidza vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
18.11.17 o 14:00
Vavrek Jú.
RIZ08 Nitra B vs.
HIT Trnava
18.11.17 o 17:00
Yurlov An.
RIZ09 Trenčín vs.
VKP Bratislava
18.11.17 o 17:00
Moravčík Fi.
RIZ10 VKP Bratislava vs.
VK Nové Mesto nad Váhom
19.11.17 o 11:00
Vavrek Jú.
RIZ11 HIT Trnava vs.
Prievidza
19.11.17 o 11:00
Moravčík Fi.
RIZ12 Trenčín vs.
Nitra B
19.11.17 o 14:00
Yurlov An.
RIZ13 VK Nové Mesto nad Váhom vs.
HIT Trnava
19.11.17 o 14:00
Vavrek Jú.
RIZ14 Prievidza vs.
Trenčín
19.11.17 o 17:00
Yurlov An.
RIZ15 Nitra B vs.
VKP Bratislava
19.11.17 o 17:00
Moravčík Fi.

1. liga juniorky východ

5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV22/1 a 2 Stropkov vs.
Humenné
10.11.17 o 15:00 a 17:00 Bálint Pe.
KYV23/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Kežmarok
11.11.17 o 15:00 a 17:00 Mitterpach Ma.
KYV24/1 a 2 Zvolen vs.
Liptovský Hrádok
11.11.17 o 14:00 a 16:00 Kováčik Ma.
KYV25/1 a 2 Hnúšťa vs.
TU Košice
11.11.17 o 14:00 a 17:00 Fiľo Já.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV27/1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Hnúšťa
18.11.17 o 14:00 a 16:00 Dunčko Pe.
KYV28/1 a 2 Kežmarok vs.
Zvolen
18.11.17 o 11:00 a 15:00 Jesenský Ró.
KYV29/1 a 2 Humenné vs.
Spišská Nová Ves
18.11.17 o 14:00 a 16:00 Smolko Ma.
KYV30/1 a 2 MVK Poltár vs.
Stropkov
18.11.17 o 13:00 a 15:00 Smolko Mi.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV32/1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
MVK Poltár
25.11.17 o 15:00 a 17:00 Dunčko Pe.
KYV33/1 a 2 Zvolen vs.
Humenné
25.11.17 o 14:00 a 16:00 Holčík Ti.
KYV34/1 a 2 Hnúšťa vs.
Kežmarok
25.11.17 o 14:00 a 17:00 Jesenský Ró.
KYV35/1 a 2 TU Košice vs.
Liptovský Hrádok
25.11.17 o 13:00 a 15:00 Meždej Lu.

1. liga juniorky západ

5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ21/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Prievidza
11.11.17 o 15:00 a 17:00 Horváth Jo. Královič Lu.
KYZ22/1 a 2 Slávia UK vs.
Levice
11.11.17 o 11:00 a 13:00
Nemcová Ka.
KYZ23/1 a 2 UKF Nitra vs.
HIT Trnava
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
KYZ24/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
COP Nitra
11.11.17 o 10:00 a 12:00 Svorenčík Mi.
KYZ25/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
11.11.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ26/1 a 2 Prievidza vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
18.11.17 o 11:00 a 15:00 Valkovič Št.
KYZ27/1 a 2 COP Nitra vs.
VIVUS Bratislava
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Henček Ma.
KYZ28/1 a 2 HIT Trnava vs.
Bilíkova Bratislava
18.11.17 o 11:00 a 15:00 Jakab, st. La.
KYZ29/1 a 2 Levice vs.
UKF Nitra
18.11.17 o 11:00 a 13:00 Sluk Al.
KYZ30/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Slávia UK
18.11.17 o 15:00 a 17:00 Jakab, ml. La.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ31/1 a 2 Slávia UK vs.
Prievidza
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
KYZ32/1 a 2 UKF Nitra vs.
ŠVK Pezinok
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve.
KYZ33/1 a 2 Bilíkova Bratislava vs.
Levice
25.11.17 o 10:00 a 12:00
Nemcová Ka. Sarka Mi.
KYZ34/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
HIT Trnava
25.11.17 o 11:00 a 13:00
Horváth Jo.
KYZ35/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
COP Nitra
25.11.17 o 11:00 a 13:00 Nemček Ró. Čuntala Pe.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: