Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Dušan Hodoň na Final Four Stredoeurópskej ligy mužov v Bratislave

11. marec 2013

V dňoch 9. a 10. marca 2013 sa konal v Bratislave finálový tunaj MEL mužov. Okrem družstva VolleyTeam Unicef Bratislava sa na ňom predstavili aj ďalší "reprezentanti" Slovenska - popri hráčoch a trénerovi v rakúskych družstvách to bol aj Dušan Hodoň. Okrem neho boli na turnaj delegovaní Martin Hudík (CZE), László Adler (HUN) a Marko Seifried (SLO). Dušan Hodoň sa predstavil v úlohe prvého rozhodcu v semifinálovom stretnutí medzi rakúskymi drusžtvami Aich Dob a Innsbruck a ako druhý rozhodca v dramatickom súboji o bronz medzi usporiadateľským dusžtvom Volleyteamu a Innsbruckom.

Úlohu supervízora mal László Herpai z Maďarska, člen komisie pravidiel FIVB.

Turnaj bol poznačený nie najšťastnejším priebehom prvého semifinálového stretnutia. Niektoré momenty z neho sú poučením pre budúcnosť a budú použité v rámci predsezonnych seminárov, najmä z hľadiska správnej spolupráce rozhodcov a psychologického manažmentu stretnutia.

Našťastie sa finálový deň odohral bez akýchkoľvek problémov a zaujala najmä nevydarená koncovka domáceho družstva v boji o bronz.

Odkazy na fotogalérie, resp. na záznamy stretnutí:

Komentáre

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: