Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Opustil nás Ondrej SŇAHNIČAN

27. august 2012

Milé kolegyne, kolegovia, volejbaloví priatelia.

So smútkom v duši a slzou v oku Vám všetkým oznamujem, že 24. augusta 2012 nás nečakane a náhle opustil náš dlhoročný kolega rozhodca a zapisovateľ, Ondrej Sňahničan z Tepličky nad Váhom.

Ondrej Sňahničan bol rozhodcom 1. triedy a rozhodoval stretnutia 1. a 2. národnej ligy a rôzne medzinárodné turnaje. Po skončení aktívnej rozhodcovskej kariéry sa stal vrchným rozhodcom (obdoba dnešného rozhodcovského delegáta). V tejto funkcii pôsobil vo federálnej lige od sezóny 1981/1982 až do samotného skončenia tejto súťaže. Od tohoto obdobia pôsobil ako zapisovateľ snáď na všetkých súťažiach, ktoré sa v Žiline hrali.

Za svoju dlhoročnú volejbalovú prácu bol v r. 2004 pri príležitosti 85. výročia vzniku volejbalu na Slovensku ocenený Slovenskou volejbalovou federáciou.

Posledná rozlúčka s naším drahým priateľom bude zajtra, 28. augusta 2012 o 14.30 hod. v Dome smútku v Tepličke nad Váhom.

Ondrík, odpočívaj v pokoji.

Súbory na stiahnutie

Komentáre

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: