Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Pribudlo nám 21 nových kolegov

26. september 2022

Počas uplynulého víkendu sa v Banskej Bystrici uskutočnilo školenie I. triedy, ktoré úspešne absolvovalo 21 nových kolegýň a kolegov, ktorí tak už o zopár dní zažijú svoju rozhodcovskú premiéru. Noví rozhodcovia pribudnú vo všetkých oblastiach a veríme, že sa stanú dlhoročnou súčasťou našej asociácie.

Za výraznú pomoc pri organizácii školenia ďakujeme miestnemu klubu ŠVK Tatran Banská Bystrica a Radovi Štrbavému, ktorý nám zabezpečil miestnosť na školenie ako aj zorganizoval turnaj kadetov, na ktorom si účastníci školenia vyskúšali praktické rozhodovanie zápasov. Trojdňové školenie mali pod palcom skúsení lektori Štefan Hank a Pavel Vaško, ktorí sa zhostili výkladu pravidiel a hodnotenia praktickej časti. Organizačne školenie zabezpečila Janka Niklová a školenia sa ako hostia zúčastnili aj Filip Moravčík, ktorý predstavil súťažné predpisy, Juraj Mokrý porozprával o svojich začiatkoch, Marek Szász pomohol pri výklade a Ivan Hudák priniesol novým kolegom uniformy a uvítacie balíčky. Všetkým patrí veľké ďakujeme za výborne zvládnuté školenie, ktore prebehlo bez akýchkoľvek problémov.

Novým kolegom držíme palce a tešíme sa na stretnutia s nimi na zápasoch a aj mimo športových hál.

Fotogaléria

OBRÁZOK: školenie I. triedy BB OBRÁZOK: školenie I. triedy BB OBRÁZOK: školenie I. triedy BB OBRÁZOK: školenie I. triedy BB OBRÁZOK: školenie I. triedy BB OBRÁZOK: školenie I. triedy BB

Komentáre

Pri komentovaní sa prosím riaďte Kódexom užívateľa a diskutujúceho.

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť


Hlavné menu: