Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Štefan Faulhammer a Fedor Hnát na MS škôl v Portugalsku

18. apríl 2014

V dňoch 9.-17.4.2014 sa v portugalských mestách Espinho a Santa Maria da Feira konali Majstrovstvá sveta škôl. Zastúpenie mala na nich okrem dvoch slovenských družstiev aj AVR - úspešne nás reprezentovali Štefan Faulhammer a Fedor Hnát. Tu je ich stručné hodnotenie turnaja a niekoľko fotografií. Blahoželáme!


Tak sme opäť doma, živí a zdraví. Po návrate z Portugalska z akcie ISF World Schools Volleyball Championships všetkých pozdravujeme a informujeme, že sme dobre reprezentovali našu volejbalovú školu na takomto veľkom podujatí. Každý deň sme odrozhodovali  jeden a niekedy aj dve stretnutia dievčat aj chlapcov. Organizácia bola veľmi náročná, keďže sa  Majstrovstiev sveta škôl zúčastnilo 28 chlapčenských a 29 dievčenských družstiev.

Pripájame aspoň 3 fotky, a to pohľad na mestečko Espinho, kde bolo centrum akcie. momentku z finále chlapcov Poľsko - Čína Taipei a naše dve maličkosti pri veľmi studenom Atlantiku.

Ešte raz ďakujeme za dôveru a pohľad do sveta z rozhodcovskej stoličky

Fedor Hnát a Štefan Faulhammer

Fotogaléria

OBRÁZOK: Hnat_Faulhammer_Espinho_01.jpg OBRÁZOK: Hnat_Faulhammer_Espinho_02.jpg OBRÁZOK: Hnat_Faulhammer_Espinho_03.jpg

Komentáre

Zatiaľ nikto komentár nepridal – buď prvý.

Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: