Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Traja slovenskí rozhodcovia tento víkend na európskych finálových turnajoch

7. marec 2013

Druhý marcový víkend bude plný volejbalu. Okrem štartujúceho play-off extraligy mužov a žien v slovenských súťažiach vrcholia aj viaceré európske súťaže. Je potešiteľné, že zastúpenie na viacerých z nich majú aj slovenskí medzinárodní rozhodcovia.

V Maribore sa uskutoční v dňoch 9.-10.3.2013 finálový turnaj stredoeurópskej ligy (MEL) žien - delegovaní rozhodcovia sú Miroslav Juráček, Ujházi (HUN), Isajlovic (AUT), Miklosic (SLO), Kramar-Schandl (CRO).

V Bratislave (Hant aréna, organizátor Volleyteam Unicef) sa bude konať rovnaké podujatie, ale v kategórii mužov - delegovaní sú Dušan Hodoň, Hudik (CZE), Adler (HUN), Seifried (SLO).

A napokon Istanbul bude dejiskom vyvrcholenia tohto ročníka Európskej ligy majstrov žien. Na Final Four v dňoch 9.-10.3.2013 bude Slovensko reprezentovať Juraj Mokrý. Ďalšími delegovanými rozhodcami sú Záhorcová (CZE), Rodriguez (ESP) a Gradinski (SRB).

Komentáre

Danica Viktorini-Lisa pred 6 rokmi

 Danica Viktorini-Lisa

super !!! vyborne delegacie slovenskych rozhodcov !!! drzime palce a prajeme uspesne vyjazdy a dobry volejbal :)

Odpovedať
Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Banner: Counterpain
Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: