Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Turnaj v plážovom volejbale - Memoriál Jozefa Matúša

29. august 2012

Volejbalový klub ŠK Komjatice organizuje 1. ročník turnaja v plážovom volejbale - Memoriál Jozefa Matúša dňa 1. septembra 2012. Turnaj je organizovaný na počesť našeho/vašeho kamaráta, rozhodcu, učiteľa Jozefa Matúša, ktorý nás pred rokom nečakane opustil. Prostredníctvom volejbalu by sme si chceli uctiť jeho pamiatku a zaspomínať na tohto výnimočného človeka.

Informácie o turnaji

Hráme 3MIX, čo znamená, že hrá povinne jedna žena. Výnimka sa udeľuje len mužom nad 40 rokov, ktorí môžu hrať aj 3 v tom prípade, ak minimálne dvaja hráči majú 40 alebo viac rokov. Družstvo pozostáva z  troch hráčov, poprípade štvrtého striedajúceho hráča.

Ako: 3MIX (vždy min. 1 žena na ihrisku)
Kde: ihriská pri telocvični ZŠ Komjatice
Kedy: 1. 9. 2012 (sobota), registrácia družstiev do 8:30
Štartovné: 7 € / osoba (v cene je voda + občerstvenie)

Prihlasovanie cez email beachvolej.komjatice@gmail.com alebo na tel. čísle 0915 216 952. Treba uviesť názov tímu a mená hráčov.

Komentáre

Danica Viktorini-Lisa pred 6 rokmi

 Danica Viktorini-Lisa

wow !!! super !!! velka pochvala !!! a podakovanie, ze ste sa rozhodli na Jozka mysliet aj takto, pekna tradicia… :) neviem, ci sa budem moct zucastnit, ale ak nie, urcite budem na vas – aj na Jozka – velmi intenzivne mysliet… drzim palce, aby Jozko zariadit pekne pocasie, podla predovede ma prsat… Danica

Odpovedať
Pridať zrušiť odpoveď


Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Návrat späť

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: