Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaFotky RCO Ružiná 2016

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček
Fotky RCO Ružiná 2016

Priatelia, rozhodcovia. Existuje balík fotiek z RCO Ružiná 2016. Nezdieľam ich verejne, pretože nie všetci súhlasia aby boli zverejňované a aby nedošlo k nejakým zbytočným problémom. Kto má záujem o tieto fotky nech mi napíše na Facebook alebo na mail, nemám problém mu ich poslať. Zároveň vás ale musím poprosiť, ak ich budete niekde zdieľať, alebo zverejňovať a na fotke sa nachádza okrem vás aj iná osoba, mala by s tým súhlasiť. Fotky sú vo formáte JPG v surovom stave, neupravené. Ak bude mať niekto záujem o úpravu akejkoľvek fotky, trebárs kvôli vytlačeniu do albumu, alebo vyrobeniu plagátu, taktiež nie je problém. A aby som nezabudol, bol to znova parádny víkend a už teraz sa teším na ten ďalší RCO. Veľká vďaka organizátorom.

Odpovedať

Dušan Hodoň pred 8 rokmi

 Dušan Hodoň

Mrzi ma, ze som nemohol prist, bol som trochu daleko… Dufam, ze ste sa dobre zabavili, zasportovali a uzili si to. Budu aspon nejake fotky zverejnene? A vysledky? Ci vyhrali vsetci co prezili???

Odpovedať

Milosalv Smolko pred 8 rokmi

Milosalv Smolko

Nazdar Robo, určite mám záujem o fotky, tak mi ich môžeš prosím ťa poslať.

Odpovedať

Danica Viktorini Lisa pred 8 rokmi

 Danica Viktorini Lisa

ahoj Robco, dakujem-e za moznost, o foto mam zaujem aj ja si pozriet a aspon cez foto zazit atmosferu… ked sa neda, tak sa neda… ale o rok… :)

Odpovedať

Ján Fiľo pred 8 rokmi

Ján Fiľo

Nazdar,nazdar! Tiež by som Ťa poprosil o foto. Ďakujem.

Odpovedať

Pavel Vaško pred 8 rokmi

Pavel Vaško

Ahoj Robo. Prosím o zaslanie fotiek. Verím, že to bude veľmi zaujímavé.Ďakujem

Odpovedať

Tatiana Vestenická pred 8 rokmi

Tatiana Vestenická

Výsledky RCO MIM 2016:

  1. POL-Malopolskie „B“
  2. SSO
  3. BA
  4. Tréneri
  5. ZSO
  6. VSO

ale vyhrali všetci, čo prišli, lebo sa mohli stretnúť s kolegami!!!

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Jan Timko pred 8 rokmi

 Jan Timko

Tanicka, vysledky su zle, ZSO skoncila na 4.mieste. A treneri na 5.mieste.

Odpovedať

Tatiana Vestenická pred 8 rokmi

Tatiana Vestenická

Robi, mne prosím pošli do kroniky.A ak bude nejaká výnimočne dobrá, potom sa ozvem kvôli úprave do buletinu RCO 2017-ak dožijeme!

Odpovedať

Vlado Čižmár pred 8 rokmi

Vlado Čižmár

Ahoj Robo, prosím Ťa mám tiež záujem o fotografie hlavne tie s vnučkami. Vopred ďakujem. Hlavne ďakujem organizátorom za krásny víkend s bývalými a novými kolegami už sa teším o rok.Ešte raz ďakujem. Pinďo.

Odpovedať

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček

Už som sa snažil ti poslať fotky, ale vrátili sa mi. Prosím ťa pošli mi adresu ešte raz.

Odpovedať

Vladimír Čižmár pred 8 rokmi

Vladimír Čižmár

Keď by to nevyšlo pošli to Táničke Vestenickej ona mi to prepošle už som s ňou o tom hovoril.Ďakujem.

Odpovedať

Monika Dobrovičová pred 8 rokmi

 Monika Dobrovičová

Ahojky, aj my tréneri by sme poprosili fotečky a ešte raz Vám veľmi pekne poďakovali za super víkend s Vami :)

Odpovedať

Róbert Nemček pred 8 rokmi

Róbert Nemček

Potrebujem nejaký kontakt.

Odpovedať

Monika Dobrovičová pred 8 rokmi

 Monika Dobrovičová

dobroada@gmail.com Ďakujem

Odpovedať

Dušan Daruľa pred 8 rokmi

Dušan Daruľa

Robko aj ja mám záujem. Dík.

Odpovedať

Hlavné menu: