Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónanove rozhodcovske oblecenie 2019

Danica Viktoríni-Lisá pred 5 rokmi

Danica Viktoríni-Lisá
nove rozhodcovske oblecenie 2019

ahojte, akurat som videla foto z Presova, kde nasi uz piskaju v novom, trosku som ostala prekvapena, lebo ocakavala som trochu inu organizaciu nasadenia oblecenia, systemovejsiu… zaujimalo by ma, preco sme nenasadili nove oblecenie celoplosne vo vsetkych oblastiach rovnako od nejakeho terminu, kedy by mali uz vsetci rozhodcovia nove oblecenie k dispozicii… zda sa mi to logickejsie a vhodnejsie, mozno iba moj osobny nazor, dalsia otazka: ad sponzor a nazov tovaru na tricku – zaujimalo by ma, aku cast – staci v % – zaplatil sponzor na nove oblecenie resp. hodnotu, v pomere k celkovej hodnote sady oblecenia, kedze AVR / rozhodcovia bude/me za sadu oblecenia doplacat nie male peniaze. tak aby sme mali jasno. a okrem toho ma este zaujima, na aku dobu je sponzorska zmluva aktualna… lebo oblecenie asi budeme pouzivat znovu „nekonecne“ dlhu dobu… kym pride do uvahy zase nieco nove… ci??? a teda sponzor bude reklamu vyuzivat rovnako dlhy cas… dakujem vopred za vecnu a kompletnu info :)

inak, v pozadi s tou vlajkou SR to vyzera velmi farebne zladene… :)

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Igor Schimpl pred 5 rokmi

Igor Schimpl

Dac presné a trefné otázky. Verím že odpovede prídu skôr ako sa oblečenie dostane na západ a do bratislavy.

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 5 rokmi

Juraj Mokrý

Ahoj, Danica, distribúcia sa začala hneď po doručení oblečenia s nažehlenou reklamou tak, aby sa čo najviac stretnutí extraligy podarilo od začiatku februára pokryť. Zároveň bolo oblečenie distribuovane do jednotlivých oblastí po rôznych distribučných kanáloch, aby mohli vedúci oblasti zmanažovať vo svojich regiónoch doručenie ďalším rozhodcom. Nakoľko zmluva je podpísaná k 1.1. 2019 so začiatkom reálneho používania k 1.2., nemohli sme čakať na distribúciu všetkým a následný centrálny pokyn. Vďaka Štefanovi sa podarilo relatívne v krátkom čase od doručenia oblečenia zabezpečiť potlač aj túto formu distribúcie. Zvažovala sa aj distribúcia poštou, čo by však zbytočne zvýšilo naklady. Zmluva je momentálne do konca kalendárneho roka, s prísľubom v jej pokračovaní aj v tom ďalšom. Výnos z reklamy pokrýva v tomto roku presne náklady na oblečenie a potlač reklamy, takže rozhodcovia nemusia platiť nič v žiadnej licencii a všetci dostanú jednotný výstroj – modré tričko s dlhým rukávom, biele tričko s krátkom rukávom, teplákove nohavice a bundu – to bola jedna z podmienok obstarávania oblečenia, aby to nezatažilo rozpočet AVR ani rozhodcov. Pri distribúcii v oblastiach budeme potrebovať spoluprácu vedúcich oblastí – včera dostal zásielku po J. Niklovej Peter Höger, dnes po Petovi Malikovi Fedor Hnat a výstroj rozhodcov oblasti západ a Bratislava sa podarilo včera poslať po Zvolencanoch Borisovi Kováčovi, ktorý to posunie ďalej zodpovedným. Informáciu o novom oblečení dostanú všetci rozhodcovia už čoskoro aj mejlom, vrátane postupu v prípade potreby výmeny veľkosti. Pozravujem, Juraj

Odpovedať

Danica pred 5 rokmi

 Danica

ahoj Juraj, dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved, potesilo :) a hadam odpovede uspokoja aj ostatnych, ad velkosti, verim, ze sa pripadne nedostatky s nohavicami priebezne vyriesia… Dac

Odpovedať

Hlavné menu: