Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko

DiskusiaVoľná zónaPaušálne náhrady

Peter Dunčko pred 4 mesiacmi

Peter Dunčko
Paušálne náhrady

Ahojte kolegovia, nie žeby mi to chýbalo, ide skôr o domahanie sa svojich vecí, ale, vie mi niekto kompetentný vysvetliť, kedy dôjdu paušálne náhrady za mesiac Marec a Apríl. Možno tu táto téma bola, ale píšem to za viacerých kolegov, ktorý má bombardujú touto otázkou.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Vidíme sa na RCO.

S pozdravom

Peter

Odpovedať

Peter Čuňočka pred 4 mesiacmi

Peter Čuňočka

Za marec som už dostal 29.5.

Odpovedať

Alexander Sluk pred 4 mesiacmi

Alexander Sluk

Peťo ja som tiež ešte nedostal ani cent , čakal som že dostanem aspoň za marec .

Odpovedať

Igor Schimpl pred 4 mesiacmi

Igor Schimpl

Vyčkajte ešte pár dní. Dávame to doporiadku, všetko by sme mali uzavrieť do konca mesiaca.

Odpovedať

Igor Schimpl

Dnes išiel hromadný email s výzvou na doposlanie všetkých podkladov. Urobte tak prosím všetci koho sa to týka nech môžeme problematiku doplatenia paušálov uzavrieť. Ďakujem.

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 4 mesiacmi

Andrej Gerboc

Ahoj Igorko, jedna taká skôr technická otázka, podklady som posielal podľa mňa komplet a odvtedy ma nikto nekontaktoval, čiže by to malo byť z mojej strany v poriadku resp. tá výzva bola všeobecná a teda konkrétne osoby, ktorých sa to týka vedia o tom?

Vďaka.

A.

Odpovedať

Igor Schimpl

Priebežne sú kontaktovaní tí ktorí nemajú papiere v poriadku. Na konci ešte spracujeme a rozpošleme zoznam nech si každý skontroluje či v evidencii bol alebo nie.

Odpovedať

Andrej Gerboc pred 4 mesiacmi

Andrej Gerboc

Vdaka za info.

Andrej

Odpovedať

Marián Mitterpach pred 4 mesiacmi

Marián Mitterpach

Ja by som tiez chcel vediet ako to je z dohodarmi. Ja som na vykaze uviedol vsetko podla novych pravidiel t.j. su tam uvedene aj pausalne nahrady. Budu vyplatene aj nam? Dakujem Marian.

Odpovedať

Peter Bálint pred 4 mesiacmi

Peter Bálint

Zdravim,do dnes mi neprišli žiadne paušálne náhrady. Ma zmysel to takto naťahovať? Treba povedať na rovinu,že nebudú vyplatené a hotovo.

Odpovedať

Peter Dunčko pred 3 mesiacmi

Peter Dunčko

Frenky, aj mňa to už prestáva baviť! Doteraz mi nič neprišlo!!! Od marca!!!

Odpovedať

Igor Schimpl pred 3 mesiacmi

Igor Schimpl

Vážení,

tak ako som uviedol už dávnejšie. Všetky čísla, informácie a ostatné podklady dávame dokopy, vo štvrtok skompletujeme sumy za fakturantov aj dohodárov, aby sme mali kompletné materiály pre jednanie so SVF. V priebehu budúceho týždňa pošleme všetkým detailnejšie informácie, vyčkajte ešte pár dní.

Odpovedať

Alexander Sluk pred 3 mesiacmi

Alexander Sluk

Ahojte , chcel by som sa opýtať , či sa ešte v rámci AVR vyskytuje taký endemit ako ja, ktorý ešte nedostal vyplatené peniaze za činnosť čiarového rozhodcu z 12 . júna 2019 v Humennom /som fakturant / , keďže tu čítam , že už máme platiť licenčné poplatky AVR , ako aj členské SVF . Dokonca za prihlásenie sa do sezóny po 22 júli je pokuta . O paušáloch sa radšej nezmieňujem . To jsi pánové z nás delaj kozy???

Odpovedať

Peter Dunčko pred 3 mesiacmi

Peter Dunčko

Sašo…odmenu za výkon čiarového rozhodcu fakturuješ SVF, takže treba kontaktovať Ľuba Stražaya. K paušálnym náhradam sa nevyjadruje už nikto asi, každý sa už pripravuje na platenie licenčných poplatkov, ktoré treba uhradiť v termíne a hlavne načas!!!

Odpovedať

Alexander Sluk pred 3 mesiacmi

Alexander Sluk

To viem . Fakturoval som SVF , faktúra tam je od 16 júna a je v poriadku , podpísaná Stražayom .

Odpovedať

Ivan Hudák pred 3 mesiacmi

Ivan Hudák

Ahojte, ak ste čítali list k prihlasovaniu do sezóny tak ste dostali info ako to je. Všetko k paušálnym náhradam bolo po kompletizácii odoslané na SVF. Obratom po prijatí platby sa budú uhrádzať paušály jednotlivým rozhodcom. Prihlasovanie do sezóny končí 22. júla 2019, poplatky je potrebné uhradiť do termínu seminára, teda v najskoršom termíne do 1. septembra 2019, členský poplatok SVF – tam termín stanovený nie je. Rovnako je v liste napísané, že podľa toho ako sa zachová federácia, sa k sezóne postavíme aj my. Aktuálne je jasné iba to, že ME v BA budú s našou účasťou. Neústale sme v kontakte s federáciou a veci sa riešia. Sašo, ohľadom faktúry je potrebné kontaktovať priamo SVF, ak je faktúra OK tak kontaktuj ekonómku aby ti faktúru uhradila. Ja osobne mám všetky faktúry od SVF uhradené.

Odpovedať

Peter Bálint pred 2 mesiacmi

Peter Bálint

Zdravím,zase staronová téma, paušálne náhrady. Nejako ticho je ohľadom vyplatenia pre dohodárov. Z tých pár dní je mesiac zase. Vďaka za nejakú odpoveď

Odpovedať

Marián Kováčik pred 2 mesiacmi

Marián Kováčik

Nielen dohodári, ale ani fakturanti nemajú zaplatené. Nerozumiem tomu!.Niečo bolo dané,dohodnuté a neplatí nič. Nuž čo sme na Slovensku!!!

Odpovedať

Igor Schimpl pred 2 mesiacmi

Igor Schimpl

Ako sme spomínali už približne pred mesiacom – do času ME do tohto nebudeme výrazne vstupovať, ani nič bojkotovať. Po ukončení ME budeme ráznejšie vystupovať voči SVF vo veci vyrovnania všetkých otvorených záležitostí. Vieme sa o tom porozprávať aj počas celoslovenského seminára 1.9., práve v posledný deň ME.

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď

Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Banner: Counterpain
Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Hlavné menu:
Vyhľadávanie: