Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaNový web

Juraj pred 13 rokmi

Juraj
Nový web

Máme nový dizajn webu – ako sa páči? Čo by ste zmenili, doplnili?

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Boris pred 13 rokmi

Boris

Na to ze stranka je funkcne este obmedzena tak dizajnovo je colkom prijemna aj ked az moc pripominajuca Facebook. Mozno foto vedla loga by som dal nahodne meniace aby sme sa nemuseli hned na uvod pozerat len na jednu fotku.

A mozno by bol fajn odkaz na stranku svf kde kazdy tyzden su presne stanovene terminy a aktualne zmeny v rozpise.

Odpovedať

Fedor pred 12 rokmi

Fedor

Horny banner je aktivny – ak mate nejake pekne fotky pocas rozhodovania, poslite mi ich na pridanie. Odkaz na SVF je dole v pravom stlpci (blok Partneri). Nie som si isty, ci by mal byt aj v bloku „Neprehliadnite“.

Odpovedať

Danica pred 12 rokmi

Danica

…no super !!! paci sa mi… moze byt :D … a este infoska: od vcera je Juraj Mokry na Svetovom pohari zien v Japonsku…a v ramci AM rozhodcov mame este: Miroslav Juracek je kandidat na medzinarodneho rozhodcu pre rozhodovanie zapasov telesne postihnutych sportovcov a uspesne sa uz zucastnil dvoch europskych podujati: Europskeho pohara v Polsku (tusim, nepamatam si presne nazov) a Majstrovstiev Europy pre sitting volejbal… :D

Odpovedať

Peter pred 12 rokmi

Peter

Výborne!! Prehľadné, návštevník stránky sa ľahko orientuje. Dúfam, že sa čoskoro zaplní aj diskusná stránka a informácie budú vždy aktuálne. Peter

Odpovedať

Folvarský Ján pred 12 rokmi

Folvarský Ján

Chýba mi zoznam rozhodcov podrobnejší ako vek, oblasť, miesto bydliska, pripadne absolvovanie seminára-výsledky, hodnotenie a pod. Verím, že sa dočkáme aj týchto informácii a mohli by sme objektívnejšie posudzovať celkový prístup rozhodcov k svojím povinnostiam a ziskáli by sme prehľad o ich objektívnom rozhodovaní z pohľadu blízkosti k jednotlivým mužstvám. Ďakujem.

Odpovedať

Marek pred 12 rokmi

Marek

Stránky sú veľmi dobré, prehľadné… Ale tiež by som uvítal nejaké podrobnejšie „info“ o jednotlivých rozhodcoch, vytvoriť im nejaké podrobnejšie „profily“, popridávať ku každému foto… inak absolútna spokojnosť

Odpovedať

Danica pred 12 rokmi

Danica

…v prihlasovacom formulari je kolonka meno kratka, nezmesti sa mi tam moje dlhokanske zlozene meno, takze sa cez formular nedokazem prihlasit a musim restart stranky, aby som mohla znovu prihlasit cez pravy horny roh (kontrola zmeny hesla… ) :) dikes…

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Opravene.

Odpovedať

Danica pred 12 rokmi

Danica

dakujeeeeem… :)

Odpovedať

Boris Kovac pred 12 rokmi

Boris Kovac

nazdar fedo. kokos delegacie je prijemne prekvapili nie tym kto je kam delegovany ale ako podrobny mail mi prisiel na moju osobu krasa. super vec.

Odpovedať

Viktor Kováčik pred 12 rokmi

Viktor Kováčik

Plne suhlasim s Borisom je to super :)

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Chybaju vam tam este nejake informacie? Nech to pred finalnym zavedenim do prevadzky doplnim…

Odpovedať

Viktor Kováčik pred 12 rokmi

Viktor Kováčik

Nasiel som Preklep v delegaciach na stranke AVR v delegaciach je

EZ60 UKF Nitra vs. Kežmarok 11.12.11 o 17:00 Kováčik V. – Kováčik M. H: Matis P.

a na SVF :

EZ60 COP Nitra KV MŠK Oktan Kežmarok Kováčik V. – Kováčik M.

Odpovedať

Jana Niklová pred 12 rokmi

Jana Niklová

ahoj ja som tiez nasla preklep v delegaciach… 17.12 UKF NR-Trencin Viktorini-Lisa – Kovaciki V. ale spravne tam ma byt Niklova – Kovacik V.

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Opravene, este to bude chciet trosku vychytat ;).

Odpovedať

Jana Niklová pred 12 rokmi

Jana Niklová

Ahoj Fedor,

este jedna drobnost… mam pocit, ze dan z prijmu je 19 a nie 20% aby ti tam sedeli tie vypocty…

a velikanska pochvala za super stranku :-)

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Opravene, neuvedomil som si ze DPH je nieco uplne ine nez dan z prijmu ;).

Odpovedať

Peter Malík pred 12 rokmi

Peter Malík

Ahoj Fedo… Klobuk dole, super stranka, zadavanie nedostupnosti, prehladne delegácie s podrobnym rozpisom odmeny a nálezitosti. Velmi prijemne ma prekvapil mail s presnymi delegaciami, ci uz konkretneho adresata, alebo všetkych… Vyborna robota, gratulujem…

Odpovedať

Viťa pred 12 rokmi

Viťa

Zdravím všechny kolegy,

chci jen napsat, že máte velice pěkně řešené stránky. Přehledné hezké, jen tak dál. Autorovi patří velké +, že to že si našel čas a udělal je.

Ať tedy všem v našem sportu to hezky píská.

V.

Odpovedať

Viktor Kováčik pred 12 rokmi

Viktor Kováčik

Ahoj fedo mas chybu v tarife na odmenu 1 ligy muzov za zapas je 38€ . :)

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Opravene, mal som staru ESOR a pracoval s nou, ako by bola aktualna. Taktiez som upravil pocitanie stravneho tak, aby viac reflektovalo realny cas straveny delegaciou.

Odpovedať

Peter Malík pred 11 rokmi

Peter Malík

ahoj Fedo, Oprav si stravne. Menila sa ich hodnota od 1.9..2012…

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 11 rokmi

Fedor Tiršel

Ahoj Peťo, už ma upozornil Miro Orolim… Opravil som to. Každopádne vďaka za upozornenie.

Odpovedať

Hlavné menu: