Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaRCO ako losovaný turnaj

Fedor pred 7 rokmi

Fedor
RCO ako losovaný turnaj

Tak mi napadlo, či by nestálo za úvahu zmeniť systém turnaja RCO z nasadzovaného na losovaný. Inými slovami, prítomní účastníci budú v deň turnaja náhodne nalosovaný do družstiev. Výhody sú nasledovné:

  • môžu prísť účastníci, ktorí sa „nezmestili“ do žiadneho z družstiev
  • vďaka pomixovaniu bude príležitosť spoznať nových ľudí
  • družstva budú vyrovnanejšie (bude nasadený rovnaký počet žien)
  • nebude toľko ľudí na striedanie, človek si viac zahrá
  • zlepšenie komunikačných schopností vďaka zahraničným účastníkom
Odpovedať

Danica pred 7 rokmi

Danica

moj nazor: stratilo by to typicky charakter toho turnaja, myslis to ako generacny turnaj v PD, ale v ramci rozhodcov aj z inych krajin by to mohlo mat za nasledok, ze by nabuduce neprisli…

Odpovedať

Martin Novotný pred 7 rokmi

Martin Novotný

Asi tak ako napisala Danica, myslim ze system je dobry takto ako je. Niekedy sa to zda dost nevyrovnane ale to asi spociva v zohrannosti timov napr. BA hravaju v podstate v nezmenenej zostave uz dlho a v niektorych oblastiach sa zostavy dost casto menia. Aj tak je to velmi zaujimavy turnajik, nie o vyhre ale o zabave a uz sa tesim aj tento rok.Dufam ze bude casu sa ho zucastnit)

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 7 rokmi

Juraj Mokrý

No, ono tu ide najmä o to nájsť ochotného organizátora, tak ako po minulé roky. Stojí to nemálo času a energie, preto všetkým doterajším patrí vďaka… už sa vie o niekom? Podľa mojich informácií sa chystajú rozhodcovské turnaje aj v Poľsku a ČR. Nanešťastie, oba v rovnakom termíne, t.j. 1.-3. júna 2012. Každopádne bude dobré, aby bol ten náš RCO MIM v inom termíne a aby sme aspoň na jeden zahraničný opäť vyrazili…

Odpovedať

Juraj Mokrý pred 6 rokmi

Juraj Mokrý

Tak ako to vyzera s poctami prihlasenych ucastnikov a druzstiev na RCO MIM 2012?

Odpovedať

Miloslav Smolko pred 6 rokmi

Miloslav Smolko

Ahoj Juraj, po poslednom sedení org. výboru musím konštatovať, že záujem o RCO je z roka na rok menší a to hlavne zo strany našej. Neviem čím je to spôsobené či sumou, vzdialenosťou alebo termínom ale myslím si že ľudia, ktorí majú záujem stretnúť sa s kolegami ktorých ani nepoznajú si vždy ten čas nájdu. Samozrejme musíme brať do úvahy aj objektívne príčiny neúčasti kolegov ale aj tak si skôr myslím,že prevláda nezáujem. Na koniec to dopadne, tak že sa bude stretávať partia 10. skalných niekde na chate pripijú si na pamiatku zosnulých kolegov, zaspievajú a rozídu sa domov. No dosť bolo skepse teším sa na stretnutie s kolegami v Selciach.

Odpovedať

Marek Rojko pred 6 rokmi

Marek Rojko

Pekny den kolegovia z AVR, pokial sa nic mimoriadne nestane, pride aj druzstvo AVT,. Tesite sa? Verim, ze ano. Marek Rojko

Odpovedať

Igor Schimpl pred 6 rokmi

Igor Schimpl

Áno, víkend sa nezadržateľne blíži. Počasie je nakúpené, tráva na kopci pokosená, vlek radšej vypnutý a rybník oplotený…

Spolu bude niečo cez 60 ľudí, okrem iného družstvá rozhodcov Maďarska a Čiech, ale aj družstvo trénerov, ako Marek Rojko uvádza vyššie (podľa všetkého to však na ich obhajobu titulu nevyzerá ;-) )

Vidíme sa najneskôr v sobotu…

Odpovedať

Róbert Rus pred 6 rokmi

Róbert Rus

Mrzí ma neúčasť na RCO, tentokrát boli povinnosti pracovno-rodinné prvoradé. Ale rád by som sa dozvedel aspoň zopár informácií z tohtoročných zápolení – tak ako to dopadlo? Všetkým prajem pohodové leto!!!

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveďMôžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: