Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaPrvý krát v historii volejbalu sa slovenské mužstvo odhlasilo zo všetkých súťaží

Robo Smetana pred 5 rokmi

 Robo Smetana
Prvý krát v historii volejbalu sa slovenské mužstvo odhlasilo zo všetkých súťaží

Volley Team dnes dobojoval svoj boj o prežitie stačí len dúfať že to nebude mať vplyv na ostané kluby či iné organizácie, no CEV by sa tiež mohla zamyslieť ako v budúcnosti predchádzať podobným situáciám, a než sankcionovať zbankrotovaný klub ktorý pokutu nemá ako splatiť a uškodi viac menej celej federácii. CEV-ka by mala skôr pred začiatkom eur. súťaží skontrolovať finančné zabezpečenie klubov tak ako je to v iných športoch kde klub musí predložiť zabezpeku na odohratie súťaží

Odpovedať

Táňa Vestenická pred 5 rokmi

Táňa Vestenická

Pokiaľ viem, nie je to prvýkrát v histórii. Ja si pamätám klub Dubová-Nemecká, ktorý odstúpil zo súťaže kvôli problémom tuším s riadiacou zložkou a pokutami. To bolo niekde okolo rokov 2003–2005. Nebol z toho taký humbuk, ako s VT, preto to asi nik nezaregistroval. A možno toho bolo viac, kluby miznú!!! A teraz otázky k poslednej vete? Ktorý klub má na začiatku súťaže (je jedno akej úrovne) finančnú zábezpeku? Ktorý klub má všetky peniaze na účte pred súťažou? Ktorý klub nebojuje počas celej súťaže s financiami? Ktorý klub nemusí „naháňať“ sponzorov počas celej súťaže kvôli peniazom? Ktorý klub by sa prihlásil do súťaže so záväzkom – mám peniaze na všetko? 5 x odpoveď žiadny!!! Osobne pracujem v pozícii prezidenta klubu a viem o čom hovorím. Ak to má byť zábezpeka na papieri, tak vieme, že papier znesie všetko! Ak to má byť zábezpeka skutočne finančná, tak sa do súťaží neprihlási skoro nik!

Odpovedať

Peter Malík pred 5 rokmi

Peter Malík

Ahoj Tánička, pokiaľ tomu dobre rozumiem, tak družstvo nepredložilo licenciu trénera a preto nebola ako trénerka vzápise zapísaná v kolónke tréner, ale ako iba hráčka. V tom prípade je na mieste žiadosť kapitána, aby pre neprítomnosť trénera viedol družstvo AC. (pravidlo 5.3.2.1)

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveďMôžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: