Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Delegácie rozhodcov v BAO

2. liga juniorky

12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY23 Hamuliakovo vs.
Bilíkova „B“
04.05.22 o 17:40 Pikulík To.
BAO-2KY24 TAMI vs.
IMA
03.05.22 o 17:45 Zakuťanský Vl.

Kadetky

9. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY17 Dráčik „C“ vs.
VKP „B“
04.05.22 o 16:30
ŠH SPŠE Hálova Bratislava
Platznerová Ka. Sarka Mi.
BAO-TKY18 Senec vs.
Dráčik „B“
05.05.22 o 17:45 Angelovič Ma.
10. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY19 Dráčik „B“ vs.
Dráčik „C“
11.05.22 o 17:15
ŠG Ostredková Bratislava
Pikulík To.
BAO-TKY20 VKP „B“ vs.
Bilíkova „B“
11.05.22 o 16:30 Zakuťanský Vl. Sarka Mi.

Starší žiaci

6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST12 Hamuliakovo vs.
TAMI
02.05.22 o 19:30 Sarka Mi.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST14 VKP „A“ vs.
TAMI
09.05.22 o 17:45 Sarka Mi.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST19 VKP „B“ vs.
Hamuliakovo
09.05.22 o 19:00 Sarka Mi.
12. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST23 VKP „B“ vs.
VKP „A“
02.05.22 o 17:40
BAO-CIST24 Hamuliakovo vs.
TAMI
02.05.22 o 18:10 Sarka Mi.

2. liga juniorky

11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY21 IMA vs.
Hamuliakovo
28.04.22 o 17:45
ZŠ Hamuliakovo Hamuliakovo
Nemcová Ka.
BAO-2KY22 Bilíkova „B“ vs.
TAMI
27.04.22 o 17:40 Pikulík To. Gerboc An.

Mladšie žiačky

5. kolo / časť turnaj Bilíkova
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKML25 Bilíkova vs.
VIVUS
10.04.22 o 09:00 Angelovič Ma.
BAO-CKML26 Studienka vs.
Pezinok
10.04.22 o 11:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Angelovič Ma.
BAO-CKML27 VIVUS vs.
Pezinok
10.04.22 o 13:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Angelovič Ma.
BAO-CKML28 Bilíkova vs.
Studienka
10.04.22 o 15:00 Angelovič Ma.
BAO-CKML29 Studienka vs.
VIVUS
10.04.22 o 17:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Angelovič Ma.
BAO-CKML30 Pezinok vs.
Bilíkova
10.04.22 o 19:00
Gym. Bilíkova Bratislava
Angelovič Ma.

Staršie žiačky

3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST105/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Studienka
23.04.22 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
4. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTP07/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
IMA
02.04.22 o 10:00 a 12:00 Platznerová Ka.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTU08/ Pezinok „B“ vs.
Dráčik „B“
02.04.22 o 10:00 a 12:00 Angelovič Ma.
BAO-CKSTU07/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
VKP
02.04.22 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTF07/1 a 2 Studienka vs.
Pezinok „A“
02.04.22 o 10:00 a 12:00 Gerboc An.
4. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTP08/1 a 2 Senec vs.
Hamuliakovo
02.04.22 o 10:40 a 12:40 Nemcová Ka.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST9/1 a 2 Pezinok „B“ vs.
Dráčik „C“
09.04.22 o 10:00 a 12:00 Angelovič Ma.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST9/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Studienka
09.04.22 o 10:00 a 12:00 Nemcová Ka.
5. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST9/1 a 2 Senec vs.
Bilíkova „B“
09.04.22 o 10:40 a 12:40
BAO-CKST10/1 a 2 Hamuliakovo vs.
IMA
09.04.22 o 10:00 a 12:00
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST10/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
VKP
09.04.22 o 10:00 a 12:00
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST10/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Pezinok „A“
09.04.22 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTU12/1 a 2 VKP vs.
Pezinok „B“
30.04.22 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
6. kolo / časť 2(skupina 5.-8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTU11/ Dráčik „C“ vs.
Dráčik „B“
30.04.22 o 10:00 a 12:00
6. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTP11/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Hamuliakovo
30.04.22 o 10:00 a 12:00 Pikulík To.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTF11/1 a 2 Studienka vs.
Dráčik „A“
30.04.22 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
6. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTP12/1 a 2 IMA vs.
Senec
30.04.22 o 10:00 a 12:00
SOŠ Polygrafická Bratislava
Angelovič Ma.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST12/1 a 2 Pezinok „A“ vs.
Bilíkova „A“
29.04.22 o 15:00 a 17:00 Sarka Mi.

Kadetky

2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY103 Pezinok vs.
VKP „A“
13.04.22 o 18:00
ZŠ Na Bieleninsku Pezinok
Pivarček Mi.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYU10 Bilíkova „B“ vs.
VKP „B“
07.04.22 o 17:10 Zakuťanský Vl.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYF09 VKP „A“ vs.
Pezinok
06.04.22 o 16:30 Sarka Mi.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYU9 Dráčik „C“ vs.
Dráčik „B“
06.04.22 o 17:20
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY10 Bilíkova „A“ vs.
Dráčik „A“
13.04.22 o 17:45 Sarka Mi. Zakuťanský Vl.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYF11 Pezinok vs.
Bilíkova „A“
26.04.22 o 18:00 Pivarček Mi. Angelovič Ma.
BAO-TKYF12 Dráčik „A“ vs.
VKP „A“
27.04.22 o 16:30 Sarka Mi.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY11 Bilíkova „B“ vs.
Dráčik „B“
13.04.22 o 17:15 Zakuťanský Vl. Pikulík To.
BAO-TKY12 Dráčik „C“ vs.
Senec
13.04.22 o 17:15 Platznerová Ka.
7. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY13 Senec vs.
Bilíkova „B“
21.04.22 o 17:45 Angelovič Ma.
BAO-TKY14 Dráčik „B“ vs.
VKP „B“
21.04.22 o 16:30 Sarka Mi. Pikulík To.
8. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYU15 VKP „B“ vs.
Senec
27.04.22 o 16:30 Zakuťanský Vl.
BAO-TKYU16 Bilíkova „B“ vs.
Dráčik „C“
28.04.22 o 17:10 Zakuťanský Vl.

Starší žiaci

3. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST06 TAMI vs.
Hamuliakovo
12.04.22 o 17:45 Platznerová Ka.
4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST07 VKP „B“ vs.
Hamuliakovo
04.04.22 o 19:45
ZŠ Hamuliakovo Hamuliakovo
Sarka Mi.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST09 TAMI vs.
VKP „B“
11.04.22 o 19:45
ŠH SPŠE Hálova Bratislava
Zakuťanský Vl.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST13 Hamuliakovo vs.
VKP „B“
04.04.22 o 18:15 Sarka Mi.
8. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST15 VKP „B“ vs.
TAMI
11.04.22 o 17:40 Zakuťanský Vl.
BAO-CIST16 Hamuliakovo vs.
VKP „A“
11.04.22 o 18:10 Pikulík To.
11. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST21 TAMI vs.
VKP „B“
26.04.22 o 17:40 Pikulík To. Sarka Mi.
BAO-CIST22 VKP „A“ vs.
Hamuliakovo
25.04.22 o 17:40 Nemcová Ka.

2. liga juniorky

3. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY06 IMA vs.
TAMI
08.03.22 o 19:00
ŠH ZŠ Podzáhradná Bratislava
Gerboc An.
4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY07 Hamuliakovo vs.
TAMI
10.03.22 o 17:45 Pikulík To.
BAO-2KY08 IMA vs.
Bilíkova „B“
10.03.22 o 17:30
Gym. Bilíkova Bratislava
Sarka Mi.
6. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY12 TAMI vs.
IMA
08.03.22 o 17:45 Gerboc An.
7. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY13 TAMI vs.
Hamuliakovo
10.03.22 o 19:00
Sarka Mi. Pikulík To.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY17 Bilíkova „B“ vs.
Hamuliakovo
16.03.22 o 17:40 Gerboc An.
BAO-2KY18 IMA vs.
TAMI
22.03.22 o 17:15
SOŠ Polygrafická Bratislava
Sarka Mi.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-2KY19 Hamuliakovo vs.
TAMI
31.03.22 o 17:45 Nemcová Ka.
BAO-2KY20 IMA vs.
Bilíkova „B“
29.03.22 o 18:30
Gym. Bilíkova Bratislava
Zakuťanský Vl.

Mladšie žiačky

4. kolo / časť turnaj Studienka
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKML19 Studienka vs.
Bilíkova
20.03.22 o 09:00 Pikulík To.
BAO-CKML20 Hamuliakovo vs.
VIVUS
20.03.22 o 10:15
ZŠ Studienka Studienka
Pikulík To.
BAO-CKML21 Bilíkova vs.
VIVUS
20.03.22 o 11:30
ZŠ Studienka Studienka
Pikulík To.
BAO-CKML22 Studienka vs.
Hamuliakovo
20.03.22 o 12:45 Pikulík To.
BAO-CKML23 Hamuliakovo vs.
Bilíkova
20.03.22 o 14:00
ZŠ Studienka Studienka
Pikulík To.
BAO-CKML24 VIVUS vs.
Studienka
20.03.22 o 15:15
ZŠ Studienka Studienka
Pikulík To.

Staršie žiačky

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST101/1 a 2 Pezinok „A“ vs.
Studienka
12.03.22 o 10:00 a 12:00 Angelovič Ma.
BAO-CKST102/1 a 2 Dráčik „A“ vs.
Bilíkova „A“
12.03.22 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST501/1 a 2 VKP vs.
Dráčik „C“
12.03.22 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
BAO-CKST502/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
Pezinok „B“
12.03.22 o 10:00 a 12:00 Platznerová Ka. Pikulík To.
1. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST901/1 a 2 IMA vs.
Bilíkova „B“
12.03.22 o 10:00 a 12:00
SOŠ Polygrafická Bratislava
BAO-CKST902/1 a 2 Hamuliakovo vs.
Senec
12.03.22 o 10:00 a 12:00
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST103/1 a 2 Studienka vs.
Bilíkova „A“
15.03.22 o 16:00 a 18:00 Sarka Mi.
BAO-CKST104/1 a 2 Pezinok „A“ vs.
Dráčik „A“
19.03.22 o 10:00 a 12:00 Angelovič Ma.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST503/1 a 2 Dráčik „C“ vs.
Pezinok „B“
19.03.22 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST504/ VKP vs.
Dráčik „B“
19.03.22 o 10:00 a 12:00
2. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST903/1 a 2 Bilíkova „B“ vs.
Senec
19.03.22 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST904/1 a 2 IMA vs.
Hamuliakovo
19.03.22 o 10:00 a 12:00
SOŠ Polygrafická Bratislava
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST106/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Pezinok „A“
25.03.22 o 15:30 a 17:30 Sarka Mi.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST505/1 a 2 Dráčik „B“ vs.
Dráčik „C“
26.03.22 o 10:00 a 12:00 Sarka Mi.
BAO-CKST506/1 a 2 Pezinok „B“ vs.
VKP
26.03.22 o 10:00 a 12:00 Angelovič Ma.
3. kolo / časť 2 (skupina 9. - 12.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKST905/1 a 2 Hamuliakovo vs.
Bilíkova „B“
26.03.22 o 10:00 a 12:00
BAO-CKST906/1 a 2 Senec vs.
IMA
26.03.22 o 10:40 a 12:40
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CKSTF08/1 a 2 Bilíkova „A“ vs.
Dráčik „A“
31.03.22 o 17:00 a 19:00 Sarka Mi.

Kadetky

1. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY101 Dráčik „A“ vs.
Pezinok
09.03.22 o 16:30 Viktoríni-Lisá Da.
BAO-TKY102 Bilíkova „A“ vs.
VKP „A“
08.03.22 o 17:40 Zakuťanský Vl.
1. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY501 Dráčik „B“ vs.
Bilíkova „B“
10.03.22 o 16:30 Platznerová Ka.
BAO-TKY502 Senec vs.
Dráčik „C“
10.03.22 o 17:40 Angelovič Ma.
2. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY104 Dráčik „A“ vs.
Bilíkova „A“
16.03.22 o 16:30 Zakuťanský Vl.
2. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY503 Bilíkova „B“ vs.
Senec
17.03.22 o 17:10 Zakuťanský Vl.
BAO-TKY504 VKP „B“ vs.
Dráčik „B“
16.03.22 o 16:30
3. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY105 Bilíkova „A“ vs.
Pezinok
22.03.22 o 17:40 Zakuťanský Vl.
BAO-TKY106 VKP „A“ vs.
Dráčik „A“
23.03.22 o 16:30 Pikulík To.
3. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKY505 Senec vs.
VKP „B“
24.03.22 o 17:40 Angelovič Ma.
BAO-TKY506 Dráčik „C“ vs.
Bilíkova „B“
23.03.22 o 17:20 Platznerová Ka.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYF08 VKP „A“ vs.
Bilíkova „A“
30.03.22 o 16:30 Viktoríni-Lisá Da.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYU07 Dráčik „C“ vs.
VKP „B“
30.03.22 o 17:15 Pikulík To.
4. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYF07 Pezinok vs.
Dráčik „A“
30.03.22 o 18:00
ZŠ Na Bieleninsku Pezinok
Pivarček Mi. Angelovič Ma.
4. kolo / časť 2 (skupina 5. - 9.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-TKYU08 Dráčik „B“ vs.
Senec
31.03.22 o 16:30 Platznerová Ka.

Starší žiaci

4. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST08 TAMI vs.
VKP „A“
22.03.22 o 17:40 Gerboc An.
5. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST10 VKP „A“ vs.
Hamuliakovo
21.03.22 o 17:40 Sarka Mi.
9. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST17 VKP „A“ vs.
VKP „B“
14.03.22 o 17:30 Sarka Mi.
BAO-CIST18 TAMI vs.
Hamuliakovo
15.03.22 o 17:45 Zakuťanský Vl.
10. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
BAO-CIST20 TAMI vs.
VKP „A“
29.03.22 o 17:45 Sarka Mi.

Hlavné menu: