Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko




Delegácie rozhodcov

Prelínacia súťaž ženy

2. kolo / časť turnaj Trnava
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSZ03 Trnava vs.
Brusno
04.05.19 o 18:00 Kohút Ľu. - Tiršel Fe.

Extraliga muži

2. kolo / časť semifinále, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM17/PO Svidník vs.
Prievidza
03.04.19 o 18:00 Sluk Al. - Porvazník Ig.
Č: Soták Ľu., Bálint Pe.
EM18/PO Nitra vs.
Košice
03.04.19 o 20:00 Juráček Mi. - Sarka Mi.
Č: Garayová Ve., Šuba La.
2. kolo / časť o 5. - 8. miesto, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM21/PO Zvolen vs.
Prešov
06.04.19 o 18:00 Niklová Ja. - Smolko Mi.
EM22/PO Komárno vs.
Myjava
04.04.19 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Svorenčík Mi.
3. kolo / časť semifinále, 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM19/PO Prievidza vs.
Svidník
06.04.19 o 19:30 Moravčík Fi. - Mokrý Ju.
Č: Štěpánek Ja., Hrčka Ma.
EM20/PO Košice vs.
Nitra
06.04.19 o 18:30 Daruľa Du. - Malík Pe.
Č: Hudák Iv., Dunčko Pe.
3. kolo / časť 2 play-off, finále
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM29/PO Prievidza vs.
Košice
17.04.19 o 18:00 Schimpl Ig. - Sarka Mi.
Č: Štěpánek Ja., Poláčiková Lu., Hrčka Ma., Yurlov An.
EM30 Prievidza vs.
Košice
18.04.19 o 19:30 Malík Pe. - Vaško Pa.
Č: Poláčiková Lu., Štěpánek Ja., Yurlov An., Hrčka Ma.
EM31 Košice vs.
Prievidza
24.04.19 o 18:30 Höger Pe. - Daruľa Du.
Č: Dunčko Pe., Soták Ľu., Bálint Pe., Hudák Iv.
EM32 Košice vs.
Prievidza
25.04.19 o 18:30 Mokrý Ju. - Porvazník Ig.
Č: Soták Ľu., Dunčko Pe., Tiňo Pe., Bálint Pe.
EM33 Prievidza vs.
Košice
27.04.19 o 18:00 Daruľa Du. - Schimpl Ig.
Č: Hrčka Ma., Štěpánek Ja., Moravčík Fi., Kohút Ľu.
3. kolo / časť 2 play-off, o 3. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM36/PO Nitra vs.
Svidník
17.04.19 o 18:00 Niklová Ja. - Andrejčák Pa.
Č: Garayová Ve., Šuba La.
EM37/PO Svidník vs.
Nitra
20.04.19 o 17:00 Tiňo Pe. - Sluk Al.
Č: Soták Ľu., Bálint Pe.
EM38 Nitra vs.
Svidník
24.04.19 o 18:00 Kováč Bo. - Moravčík Fi.
Č: Garayová Ve., Šuba La.
3. kolo / časť 2 play-off, o 5. a 7. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM41/PO Prešov vs.
Komárno
13.04.19 o 17:00 Andrejčák Pa. - Sluk Al. Niklová Ja.
EM42/PO Myjava vs.
Zvolen
13.04.19 o 18:00 Yurlov An. - Daruľa Du.
EM43 Komárno vs.
Prešov
20.04.19 o 18:00 Moravčík Fi. - Viktoríni-Lisá Da. Szász Ma.
EM44 Zvolen vs.
Myjava
17.04.19 o 18:00 Holčík Ti. - Kohút Ľu.
4. kolo / časť semifinále, 4. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM24/PO Nitra vs.
Košice
10.04.19 o 18:00 Schimpl Ig. - Vaško Pa.
Č: Šuba La., Garayová Ve.
5. kolo / časť semifinále, 5. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM28/PO Košice vs.
Nitra
13.04.19 o 18:30 Mokrý Ju. - Höger Pe.
Č: Soták Ľu., Tiňo Pe.

Extraliga ženy

2. kolo / časť 2 play-off, 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ26/PO UKF Nitra vs.
Prešov
03.04.19 o 17:00 Kováč Bo. - Tiršel Fe.
3. kolo / časť 2 play-off, o 5. a 7. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ29/PO Kežmarok vs.
UKF Nitra
06.04.19 o 17:00 Tiňo Pe. - Sluk Al.
EZ30/PO Prešov vs.
Trnava
06.04.19 o 18:00 Höger Pe. - Smolko Ma.
3. kolo / časť 2 play-off, finále a o 3. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ31/PO Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG Bratislava
10.04.19 o 18:00 Juráček Mi. - Moravčík Fi.
Č: Svorenčík Mi., Nemcová Ka., Heitlinger Re., Gerboc An.
EZ32/PO Pezinok vs.
Nové Mesto nad Váhom
10.04.19 o 19:30 Dovičovič Du. - Viktoríni-Lisá Da.
Č: Zakuťanský Vl., Platznerová Ka.
EZ33/PO STRABAG Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
13.04.19 o 18:00 Sarka Mi. - Tiršel Fe.
Č: Nemcová Ka., Gerboc An., Dovičovič Du., Svorenčík Mi.
EZ34/PO Nové Mesto nad Váhom vs.
Pezinok
13.04.19 o 18:00 Malík Pe. - Čuntala Pe.
Č: Vavrek Jú., Štěpánek Ja.
3. kolo / časť 2 play-off, o 5. a 7. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ35/PO UKF Nitra vs.
Kežmarok
13.04.19 o 18:00 Vaško Pa. - Holčík Ti.
EZ36/PO Trnava vs.
Prešov
13.04.19 o 19:00 Moravčík Fi. - Kohút Ľu.
3. kolo / časť 2 play-off, finále a o 3. miesto
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ37/PO Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG Bratislava
17.04.19 o 18:00 Kováč Bo. - Juráček Mi.
Č: Jakab, ml. La., Nemcová Ka., Svorenčík Mi., Pivarček Mi.
EZ38/PO Pezinok vs.
Nové Mesto nad Váhom
18.04.19 o 18:00 Gerboc An. - Heitlinger Re.
Č: Platznerová Ka., Zakuťanský Vl.
EZ41 STRABAG Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava
20.04.19 o 18:00 Juráček Mi. - Schimpl Ig. Mokrý Ju.
Č: Dovičovič Du. Šuba La., Kuzma Pe., Zakuťanský Vl., Platznerová Ka.
EZ43/PO Slávia EU Bratislava vs.
STRABAG Bratislava
24.04.19 o 18:00 Sarka Mi. - Juráček Mi.
Č: Gerboc An., Heitlinger Re., Platznerová Ka., Zakuťanský Vl.

1. liga muži

18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M86/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Žilina
07.04.19 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe. - Vavrek Jú.
M87/1 a 2 Revúca vs.
Trnava
06.04.19 o 15:00 a 17:00 Andrejčák Pa. - Holčík Ti.
M89/1 a 2 Komjatice vs.
VKP Bratislava
07.04.19 o 11:00 a 13:00 Henček Ma. - Szász Ma.
M90/1 a 2 Komárno „B“ vs.
COP Trenčín „B“
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št. - Šuba La.

1. liga ženy východ

19. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV55/1 a 2 Stropkov vs.
VA Žilina
07.04.19 o 11:00 a 13:00 Smolko Ma.
ZV56/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Brusno
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
ZV57/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Rimavská Sobota
06.04.19 o 11:00 a 14:00 Hnát Fe.
20. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV58/1 a 2 VA Žilina vs.
Žiar nad Hronom
13.04.19 o 11:00 a 13:00
Hnát Fe.
ZV59/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
ELBA Prešov
13.04.19 o 14:00 a 16:00 Jesenský Ró.
ZV60/1 a 2 Brusno vs.
Stropkov
14.04.19 o 13:00 a 15:00 Mitterpach Ma.

1. liga ženy západ

19. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ73/1 a 2 Trnava „B“ vs.
TAMI Bratislava
06.04.19 o 14:00 a 16:00 Pivarček Mi.
ZZ74/1 a 2 Dinamo Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava - ŠG
07.04.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
ZZ75/1 a 2 Komjatice vs.
Slávia Dráčik Bratislava „B“
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
ZZ76/1 a 2 Púchov vs.
NMnV / Piešťany
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
20. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ77/1 a 2 Trnava „B“ vs.
Dinamo Bratislava
13.04.19 o 14:00 a 16:00 Šuba La.
ZZ78/1 a 2 Slávia EU Bratislava - ŠG vs.
TAMI Bratislava
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Svorenčík Mi.
ZZ79/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava „B“ vs.
Púchov
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Gerboc An.
ZZ80/1 a 2 NMnV / Piešťany vs.
Komjatice
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.

Prelínacia súťaž muži

1. kolo / časť turnaj Stará Ľubovňa
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSM01 Stará Ľubovňa vs.
Nové Mesto nad Váhom
14.04.19 o 11:00 Niklová Ja. Čuňočka Pe. - Smolko Mi.
PSM02 Nové Mesto nad Váhom vs.
Revúca
14.04.19 o 15:00
Smolko Mi. - Čuňočka Pe. Sluk Al.
PSM03 Revúca vs.
Stará Ľubovňa
14.04.19 o 17:00
Čuňočka Pe. Sluk Al. - Niklová Ja. Čuňočka Pe.
2. kolo / časť turnaj Nové Mesto nad Váhom
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSM04 Nové Mesto nad Váhom vs.
Stará Ľubovňa
27.04.19 o 11:00 Yurlov An. Pivarček Mi. - Pivarček Mi. Yurlov An.
PSM05 Stará Ľubovňa vs.
Revúca
27.04.19 o 15:00
Pivarček Mi. Yurlov An. - Svorenčík Mi.
PSM06 Revúca vs.
Nové Mesto nad Váhom
27.04.19 o 17:00
Svorenčík Mi. - Yurlov An. Pivarček Mi.

Prelínacia súťaž ženy

1. kolo / časť turnaj Brusno
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
PSZ01 Brusno vs.
Trnava
27.04.19 o 18:00 Holčík Ti. - Vaško Pa.
PSZ02 Brusno vs.
Trnava
28.04.19 o 11:00 Andrejčák Pa. - Holčík Ti.

1. liga juniori východ

16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV31/1 a 2 Humenné vs.
Svidník
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV33/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Humenné
13.04.19 o 11:00 a 14:00 Smolko Ma.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV36/1 a 2 Svidník vs.
Stará Ľubovňa
27.04.19 o 11:00 a 14:00 Bálint Pe.

1. liga juniorky východ

19. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV13/* 1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Banská Bystrica
06.04.19 o 14:00 a 16:00 Čuňočka Pe.
KYV14/* 1 a 2 Kežmarok vs.
Stropkov
06.04.19 o 11:00 a 15:00 Jesenský Ró.
19. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV15/* 1 a 2 Brusno vs.
Spišská Nová Ves
06.04.19 o 14:00 a 17:00 Mitterpach Ma.
20. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV16/* 1 a 2 Banská Bystrica vs.
Kežmarok
13.04.19 o 11:00 a 15:00
Dunčko Pe.
KYV17/* 1 a 2 Stropkov vs.
Liptovský Hrádok
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
20. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV18/* 1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Slávia Košice
13.04.19 o 12:00 a 14:00 Čuňočka Pe.

1. liga juniorky západ

20. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ96/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
VIVUS Bratislava
06.04.19 o 10:00 a 12:00 Vavrek Jú.
KYZ97/1 a 2 Levice vs.
COP Nitra „B“
06.04.19 o 13:00 a 15:00 Bujalko Br. Kováčik Ma.
KYZ98/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava vs.
ŠŠK Bilíkova
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
KYZ99/1 a 2 COP Nitra „A“ vs.
Senica
06.04.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
KYZ100/1 a 2 UKF Nitra vs.
ŠVK Pezinok
05.04.19 o 10:30 a 12:30 Kováčik Ma.
21. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ101/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
COP Nitra „A“
13.04.19 o 15:00 a 17:00 Zakuťanský Vl.
KYZ102/1 a 2 Senica vs.
Slávia Dráčik Bratislava
13.04.19 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
KYZ103/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
Levice
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Dovičovič Du.
KYZ104/1 a 2 COP Nitra „B“ vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
KYZ105/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Trnava
13.04.19 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
22. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ109/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava vs.
ŠVK Pezinok
27.04.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.

Extraliga muži

1. kolo / časť 2 play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM01/PO Prievidza vs.
Zvolen
16.03.19 o 15:30 Yurlov An. - Moravčík Fi.
Č: Hnát Fe., Jánošík Ma. Poláčiková Lu.
EM02/PO Košice vs.
Komárno
16.03.19 o 18:30 Porvazník Ig. - Höger Pe.
Č: Michna Ma., Soták Ľu.
EM03/PO Nitra vs.
Myjava
17.03.19 o 18:00 Kováč Bo. - Sarka Mi.
Č: Polák Mi. Valkovič Št., Kuzma Pe.
EM04/PO Prešov vs.
Svidník
16.03.19 o 16:00 Malík Pe. Mokrý Ju. - Daruľa Du.
Č: Dunčko Pe., Hudák Iv.
1. kolo / časť 2 play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM05/PO Zvolen vs.
Prievidza
23.03.19 o 18:00 Smolko Mi. - Andrejčák Pa.
Č: Cicák Va., Hrčka Ma.
EM06/PO Komárno vs.
Košice
23.03.19 o 18:00 Kováč Bo. - Niklová Ja.
Č: Polák Mi., Garayová Ve.
EM07/PO Myjava vs.
Nitra
22.03.19 o 18:00 Juráček Mi. - Schimpl Ig.
Č: Dovičovič Du. Zakuťanský Vl., Svorenčík Mi.
EM08/PO Svidník vs.
Prešov
23.03.19 o 18:00 Höger Pe. - Porvazník Ig.
Č: Smolko Ma. Soták Ľu., Bálint Pe.
1. kolo / časť 2 play-off, 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM12/PO Prešov vs.
Svidník
27.03.19 o 19:00 Malík Pe. - Andrejčák Pa.
Č: Soták Ľu., Hudák Iv.
1. kolo / časť semifinále, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM13/PO Prievidza vs.
Svidník
30.03.19 o 18:00 Andrejčák Pa. - Niklová Ja.
Č: Hrčka Ma., Štěpánek Ja.
EM14/PO Košice vs.
Nitra
30.03.19 o 18:30 Porvazník Ig. - Mokrý Ju.
Č: Hudák Iv., Dunčko Pe.
1. kolo / časť o 5. - 8. miesto, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM15/PO Prešov vs.
Zvolen
30.03.19 o 16:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe. Höger Pe.
EM16/PO Myjava vs.
Komárno
30.03.19 o 18:00 Čuntala Pe. - Yurlov An.
5. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM09 Nitra vs.
Prešov
02.03.19 o 18:00 Vaško Pa. - Andrejčák Pa.
EM10 Košice vs.
Prievidza
02.03.19 o 18:30 Porvazník Ig. - Höger Pe.
5. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM21/* Zvolen vs.
Komárno
02.03.19 o 18:00 Malík Pe. - Smolko Mi.
EM22/* Myjava vs.
Stará Ľubovňa
02.03.19 o 18:00 Gerboc An. - Dovičovič Du.
EM23/* COP Trenčín vs.
Svidník
02.03.19 o 16:00 Tiršel Fe. - Yurlov An.
EM24 Myjava vs.
Svidník
03.03.19 o 17:00 Dovičovič Du. Sarka Mi. - Juráček Mi. Viktoríni-Lisá Da.
EM25/* COP Trenčín vs.
Stará Ľubovňa
03.03.19 o 16:00 Čuntala Pe. - Tiršel Fe.
6. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM11 Prešov vs.
Košice
09.03.19 o 18:00 Daruľa Du. - Mokrý Ju.
EM12 Prievidza vs.
Nitra
09.03.19 o 18:00 Schimpl Ig. - Juráček Mi.
6. kolo / časť 2 (skupina 5. - 10.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EM26/* COP Trenčín vs.
Myjava
09.03.19 o 18:00 Moravčík Fi. - Kováč Bo.
EM27 Svidník vs.
Zvolen
09.03.19 o 18:00 Čuňočka Pe. Höger Pe. - Tiňo Pe.
EM28/* Stará Ľubovňa vs.
Komárno
09.03.19 o 18:00 Poláčiková Lu. - Malík Pe.
EM29 Svidník vs.
Komárno
08.03.19 o 18:00 Tiňo Pe. - Čuňočka Pe. Smolko Ma.
EM30/* Stará Ľubovňa vs.
Zvolen
10.03.19 o 18:00 Malík Pe. - Poláčiková Lu.

Extraliga ženy

1. kolo / časť 2 play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ01/PO Slávia EU Bratislava vs.
Trnava
09.03.19 o 17:00 Pivarček Mi. - Gerboc An.
Č: Platznerová Ka., Šefčiková Ta.
EZ02/PO STRABAG Bratislava vs.
Prešov
09.03.19 o 19:00 Heitlinger Re. - Viktoríni-Lisá Da.
Č: Jakab, ml. La., Jakab, st. La.
EZ03/PO Pezinok vs.
UKF Nitra
09.03.19 o 18:00 Svorenčík Mi. - Szász Ma.
Č: Kuzma Pe., Sarka Mi.
EZ04/PO Nové Mesto nad Váhom vs.
Kežmarok
09.03.19 o 18:00 Vaško Pa. - Čuntala Pe.
Č: Hnát Fe., Vavrek Jú.
1. kolo / časť 2 play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ05/PO Trnava vs.
Slávia EU Bratislava
16.03.19 o 19:00 Szász Ma. - Tiršel Fe.
Č: Kuzma Pe., Silná Ru. Pivarček Mi.
EZ06/PO Prešov vs.
STRABAG Bratislava
16.03.19 o 19:00 Sluk Al. - Smolko Ma.
Č: Hudák Iv., Dunčko Pe.
EZ07/PO UKF Nitra vs.
Pezinok
17.03.19 o 15:00 Vaško Pa. - Holčík Ti.
Č: Polák Mi. Valkovič Št., Kuzma Pe.
EZ08/PO Kežmarok vs.
Nové Mesto nad Váhom
16.03.19 o 17:00 Tiňo Pe. - Niklová Ja.
Č: Jesenský Ró., Šipoš Ro.
2. kolo / časť 2 play-off, 1. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ13/PO Slávia EU Bratislava vs.
Nové Mesto nad Váhom
23.03.19 o 19:00 Sarka Mi. - Dovičovič Du.
Č: Zakuťanský Vl. Jakab, ml. La., Jakab, st. La. Šefčiková Ta.
EZ14/PO STRABAG Bratislava vs.
Pezinok
23.03.19 o 18:00 Tiršel Fe. - Moravčík Fi.
Č: Heitlinger Re. Zakuťanský Vl., Svorenčík Mi.
EZ15/PO Kežmarok vs.
Trnava
23.03.19 o 17:00 Čuňočka Pe. - Tiňo Pe.
EZ16/PO UKF Nitra vs.
Prešov
24.03.19 o 16:00 Gerboc An. - Svorenčík Mi.
2. kolo / časť 2 play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ17/PO Nové Mesto nad Váhom vs.
Slávia EU Bratislava
27.03.19 o 18:00 Kováč Bo. - Čuntala Pe.
Č: Kuzma Pe., Vavrek Jú.
EZ18/PO Pezinok vs.
STRABAG Bratislava
27.03.19 o 19:30 Viktoríni-Lisá Da. - Schimpl Ig.
Č: Nemcová Ka., Zakuťanský Vl.
2. kolo / časť 2 play-off, 3. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ19/PO Slávia EU Bratislava vs.
Nové Mesto nad Váhom
30.03.19 o 19:00 Schimpl Ig. - Svorenčík Mi.
Č: Šefčiková Ta., Platznerová Ka.
EZ20/PO STRABAG Bratislava vs.
Pezinok
30.03.19 o 18:00 Sarka Mi. - Kováč Bo.
Č: Jakab, ml. La., Nemcová Ka.
2. kolo / časť 2 play-off, 2. stretnutia
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ21/PO Trnava vs.
Kežmarok
30.03.19 o 19:00 Poláčiková Lu. - Daruľa Du.
EZ22/PO Prešov vs.
UKF Nitra
30.03.19 o 18:00 Sluk Al. - Smolko Ma.
6. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
EZ21 Nové Mesto nad Váhom vs.
STRABAG Bratislava
02.03.19 o 18:00
Svorenčík Mi. - Heitlinger Re.
EZ22 Slávia EU Bratislava vs.
Pezinok
02.03.19 o 18:00 Viktoríni-Lisá Da. - Sarka Mi.
EZ23 Trnava vs.
UKF Nitra
02.03.19 o 19:00 Juráček Mi. Čuntala Pe. - Čuntala Pe. Heitlinger Re.
EZ24 Kežmarok vs.
Prešov
02.03.19 o 18:00 Daruľa Du. - Poláčiková Lu.

1. liga muži

14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M67/1 a 2 Komjatice vs.
Revúca
10.03.19 o 11:00 a 13:00 Szász Ma. Sarka Mi. - Kuzma Pe.
M68/1 a 2 Komárno „B“ vs.
Žilina
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Valkovič Št. - Šuba La.
M69/1 a 2 COP Trenčín „B“ vs.
Trnava
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú. - Hnát Fe.
M70/1 a 2 VKP Bratislava vs.
VKP Nitra
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La. - Jakab, ml. La.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M71/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Nové Mesto nad Váhom
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Gerboc An. - Svorenčík Mi.
M72/1 a 2 VKP Nitra vs.
COP Trenčín „B“
06.03.19 o 17:00 a 19:00 Henček Ma. - Šuba La.
M73/1 a 2 Trnava vs.
Komárno „B“
17.03.19 o 13:00 a 15:00 Jakab, st. La. - Zakuťanský Vl.
M74/1 a 2 Žilina vs.
Komjatice
17.03.19 o 16:00 a 18:00
Hrčka Ma. - Hnát Fe.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M76/1 a 2 Nové Mesto nad Váhom vs.
Revúca
24.03.19 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma. - Hrčka Ma.
M78/1 a 2 Komjatice vs.
Trnava
24.03.19 o 11:00 a 13:00 Henček Ma. - Valkovič Št.
M79/1 a 2 Komárno „B“ vs.
VKP Nitra
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Šuba La. - Kuzma Pe.
M80/1 a 2 COP Trenčín „B“ vs.
VKP Bratislava
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe. - Štěpánek Ja.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
M81/1 a 2 COP Trenčín „B“ vs.
Nové Mesto nad Váhom
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br. - Vavrek Jú. Hnát Fe.
M82/1 a 2 VKP Bratislava vs.
Komárno „B“
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re. - Dovičovič Du.
M83/1 a 2 VKP Nitra vs.
Komjatice
30.03.19 o 11:00 a 15:00 Moravčík Fi. - Henček Ma.
M85/1 a 2 Žilina vs.
Revúca
30.03.19 o 15:00 a 17:00
Smolko Mi. - Holčík Ti.

1. liga ženy východ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV43/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
VA Žilina
02.03.19 o 11:00 a 14:00 Cicák Va. Kováčik Ma.
ZV44/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Rimavská Sobota
02.03.19 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
ZV45/1 a 2 Stropkov vs.
Brusno
03.03.19 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV46/1 a 2 VA Žilina vs.
Brusno
09.03.19 o 11:00 a 13:00
Sekerka Br.
ZV47/1 a 2 Stropkov vs.
Rimavská Sobota
10.03.19 o 11:00 a 13:00 Smolko Ma.
ZV48/1 a 2 ELBA Prešov vs.
Žiar nad Hronom
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Dunčko Pe.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV49/1 a 2 ELBA Prešov vs.
VA Žilina
16.03.19 o 11:00 a 13:00
Hudák Iv. Čuntala Pe. - Dunčko Pe.
ZV50/1 a 2 Žiar nad Hronom vs.
Stropkov
14.03.19 o 11:00 a 14:00 Hnát Fe.
ZV51/1 a 2 Rimavská Sobota vs.
Brusno
16.03.19 o 14:00 a 16:00 Cicák Va.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZV52/1 a 2 VA Žilina vs.
Rimavská Sobota
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Hnát Fe. Mitterpach Ma.
ZV53/1 a 2 Brusno vs.
Žiar nad Hronom
30.03.19 o 11:00 a 14:00
Cicák Va.
ZV54/1 a 2 Stropkov vs.
ELBA Prešov
31.03.19 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.

1. liga ženy západ

15. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ57/1 a 2 Slávia EU Bratislava - ŠG vs.
Trnava „B“
02.03.19 o 11:00 a 13:00 Zakuťanský Vl.
ZZ58/1 a 2 Dinamo Bratislava vs.
TAMI Bratislava
03.03.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
ZZ59/1 a 2 NMnV / Piešťany vs.
Slávia Dráčik Bratislava „B“
02.03.19 o 11:00 a 13:00
Vavrek Jú.
ZZ60/1 a 2 Púchov vs.
Komjatice
02.03.19 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
16. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ61/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
Trnava „B“
09.03.19 o 13:00 a 15:00 Gerboc An. Viktoríni-Lisá Da.
ZZ62/1 a 2 Slávia EU Bratislava - ŠG vs.
Dinamo Bratislava
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Sarka Mi.
ZZ63/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava „B“ vs.
Komjatice
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re.
ZZ64/1 a 2 NMnV / Piešťany vs.
Púchov
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Čuntala Pe.
17. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ65/1 a 2 Dinamo Bratislava vs.
Trnava „B“
17.03.19 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ66/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
Slávia EU Bratislava - ŠG
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Heitlinger Re.
ZZ67/1 a 2 Púchov vs.
Slávia Dráčik Bratislava „B“
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Sekerka Br.
ZZ68/1 a 2 Komjatice vs.
NMnV / Piešťany
17.03.19 o 11:00 a 13:00 Šuba La.
18. kolo / časť 2
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
ZZ69/1 a 2 Trnava „B“ vs.
Slávia EU Bratislava - ŠG
30.03.19 o 14:00 a 16:00 Garayová Ve. Zakuťanský Vl.
ZZ70/1 a 2 TAMI Bratislava vs.
Dinamo Bratislava
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
ZZ71/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava „B“ vs.
NMnV / Piešťany
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, ml. La.
ZZ72/1 a 2 Komjatice vs.
Púchov
31.03.19 o 11:00 a 13:00 Szász Ma.

1. liga juniori stred

4. kolo / časť turnaj Trenčín
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIS19 COP Trenčín vs.
Žilina
16.03.19 o 10:00 Štěpánek Ja.
RIS20 Revúca vs.
Prievidza
16.03.19 o 12:30
Kováčik Ma.
RIS21 Žilina vs.
Revúca
16.03.19 o 15:00
Štěpánek Ja.
RIS22 COP Trenčín vs.
Prievidza
16.03.19 o 17:30 Kováčik Ma.
RIS23 Revúca vs.
COP Trenčín
17.03.19 o 09:00
Čuntala Pe.
RIS24 Prievidza vs.
Žilina
17.03.19 o 11:30
Čuntala Pe.

1. liga juniori východ

13. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV25/1 a 2 Svidník vs.
Humenné
09.03.19 o 11:00 a 14:00 Smolko Ma.
14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV27/1 a 2 Humenné vs.
Stará Ľubovňa
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Soták Ľu.
15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIV30/1 a 2 Stará Ľubovňa vs.
Svidník
30.03.19 o 11:00 a 14:00 Jesenský Ró.

1. liga juniori západ

4. kolo / časť turnaj Nitra
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
RIZ19 VKP - SPU „B“ vs.
VKP - SPU „A“
16.03.19 o 10:00
Kuzma Pe.
RIZ20 Myjava vs.
Trnava
16.03.19 o 12:30
Kuzma Pe.
RIZ21 Trnava vs.
VKP - SPU „B“
16.03.19 o 15:00
Šuba La.
RIZ22 VKP - SPU „A“ vs.
Myjava
16.03.19 o 17:30 Šuba La.
RIZ23 VKP - SPU „A“ vs.
Trnava
17.03.19 o 10:00 Valkovič Št.
RIZ24 VKP - SPU „B“ vs.
Myjava
17.03.19 o 12:30
Valkovič Št.

1. liga juniorky východ

14. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV54/1 a 2 Kežmarok vs.
Brusno
02.03.19 o 11:00 a 15:00 Servický Já.
KYV56/1 a 2 Banská Bystrica vs.
Liptovský Hrádok
02.03.19 o 14:00 a 16:00
Kováčik Ma. Cicák Va. Cicák Va.
15. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV01/* 1 a 2 Stropkov vs.
Banská Bystrica
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Bálint Pe.
KYV02/* 1 a 2 Kežmarok vs.
Liptovský Hrádok
09.03.19 o 11:00 a 15:00 Jesenský Ró.
15. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV03/* 1 a 2 Brusno vs.
Slávia Košice
09.03.19 o 14:00 a 17:00 Mitterpach Ma.
16. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV04/* 1 a 2 Banská Bystrica vs.
Liptovský Hrádok
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
KYV05/* 1 a 2 Stropkov vs.
Kežmarok
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Piňko Ri.
16. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV06/* 1 a 2 Spišská Nová Ves vs.
Brusno
16.03.19 o 12:00 a 14:00 Mitterpach Ma.
17. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV07/* 1 a 2 Kežmarok vs.
Banská Bystrica
23.03.19 o 14:00 a 16:00
Holčík Ti.
KYV08/* 1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Stropkov
23.03.19 o 14:00 a 16:00 Hudák Iv.
17. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV09/* 1 a 2 Slávia Košice vs.
Spišská Nová Ves
21.03.19 o 15:00 a 17:00 Sluk Al.
18. kolo / časť 2 (skupina 1. - 4.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV10/1 a 2 Banská Bystrica vs.
Stropkov
30.03.19 o 14:00 a 16:00 Hrčka Ma. Kováčik Ma.
KYV11/* 1 a 2 Liptovský Hrádok vs.
Kežmarok
30.03.19 o 14:00 a 16:00 Orolím Mi.
18. kolo / časť 2 (skupina 5. - 8.)
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYV12/* 1 a 2 Slávia Košice vs.
Brusno
28.03.19 o 15:00 a 17:00 Soták Ľu.

1. liga juniorky západ

15. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ71/1 a 2 COP Nitra „B“ vs.
Senica
02.03.19 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
KYZ73/1 a 2 Trnava vs.
UKF Nitra
02.03.19 o 11:00 a 15:00 Jakab, st. La.
KYZ74/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
COP Nitra „A“
02.03.19 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
KYZ75/1 a 2 Levice vs.
Slávia Dráčik Bratislava
02.03.19 o 15:00 a 17:00 Henček Ma.
16. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ76/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
09.03.19 o 11:00 a 13:00
Viktoríni-Lisá Da. Gerboc An.
KYZ77/1 a 2 COP Nitra „A“ vs.
Trnava
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Kováčik Ma.
KYZ78/1 a 2 UKF Nitra vs.
VIVUS Bratislava
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Štěpánek Ja.
KYZ79/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
COP Nitra „B“
09.03.19 o 15:00 a 17:00 Zakuťanský Vl.
KYZ80/1 a 2 Senica vs.
ŠŠK Bilíkova
09.03.19 o 11:00 a 13:00 Kuzma Pe.
17. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ81/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
ŠVK Pezinok
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Nemcová Ka.
KYZ82/1 a 2 COP Nitra „B“ vs.
UKF Nitra
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
KYZ83/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
COP Nitra „A“
16.03.19 o 15:00 a 17:00 Dovičovič Du.
KYZ84/1 a 2 Trnava vs.
Slávia Dráčik Bratislava
16.03.19 o 11:00 a 15:00 Zakuťanský Vl.
KYZ85/1 a 2 MVK Nové Mesto nad Váhom vs.
Levice
16.03.19 o 11:00 a 13:00 Vavrek Jú.
18. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ86/1 a 2 Levice vs.
Trnava
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Hrčka Ma.
KYZ87/1 a 2 Slávia Dráčik Bratislava vs.
VIVUS Bratislava
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Jakab, st. La.
KYZ88/1 a 2 COP Nitra „A“ vs.
COP Nitra „B“
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Garayová Ve.
KYZ89/1 a 2 UKF Nitra vs.
ŠŠK Bilíkova
23.03.19 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
KYZ90/1 a 2 ŠVK Pezinok vs.
Senica
23.03.19 o 15:00 a 17:00 Gerboc An.
19. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ91/1 a 2 Senica vs.
UKF Nitra
30.03.19 o 15:00 a 17:00 Kuzma Pe.
KYZ92/1 a 2 ŠŠK Bilíkova vs.
COP Nitra „A“
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Gerboc An.
KYZ93/1 a 2 COP Nitra „B“ vs.
Slávia Dráčik Bratislava
30.03.19 o 11:00 a 13:00 Pivarček Mi.
KYZ94/1 a 2 VIVUS Bratislava vs.
Levice
30.03.19 o 15:00 a 17:00 Jakab, st. La.
KYZ95/1 a 2 Trnava vs.
MVK Nové Mesto nad Váhom
30.03.19 o 10:00 a 12:00 Zakuťanský Vl.
22. kolo / časť 1
č. z. družstvá UHČ / hala delegácie
KYZ110/1 a 2 COP Nitra „A“ vs.
UKF Nitra
21.03.19 o 16:30 a 18:30
Šuba La.

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Banner: Counterpain
Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Staré stránky

Prejdite na staré stránky AVR.


Hlavné menu:
Vyhľadávanie: