Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Medzinárodní rozhodcovia

Nasledujú delegácie, rôzne informácie a zaujímavosti z oblasti medzinárodného rozhodovania. Ak sa chcete stať medzinárodným volejbalovým rozhodcom, treba len veľa chuti, práce na sebe, trpezlivosť a samozrejme trochu nevyhnutného šťastia k tomu. Pomôcť v tom by Vám však mohla práve táto stránka a komunikácia so skúsenými rozhodcami.

Zoznam medzinárodných rozhodcov

Peter Höger

Höger, Peter

ul. 1. mája 3/563
064 01 Stará Ľubovňa


0905 604 576
Miroslav Juráček

Juráček, Miroslav

nám. SNP 13
811 06 Bratislava 1


0905 304 319
Boris Kováč

Kováč, Boris

Čachtická 4
921 01 Piešťany


0903 327 409
Lukáš Královič

Královič, Lukáš

Nobelova 12F
831 02 Bratislava


0902 953 305
Juraj Mokrý

Mokrý, Juraj

Turčiansky Peter 107
038 41 Turčiansky Peter


0905 791 604
Jana Niklová

Niklová, Jana

Farská 42/13
976 65 Bacúch


0907 647 812
Igor Porvazník

Porvazník, Igor

Limba 14
059 84 Vyšné Hágy


0905 696 130
Igor Schimpl

Schimpl, Igor

Budatínska 20
851 06 Bratislava 5


0948 141 277
Pavel Vaško

Vaško, Pavel

J. Bottu 2096/28
960 01 Zvolen


0903 811 933
Danica Viktoríni-Lisá

Viktoríni-Lisá, Danica

Zochova 16-III.
811 03 Bratislava 1


0905 263 888

Zoznam medzinárodných rozhodcov – plážový volejbal

Michal Pavúk

Pavúk, Michal


Viedeň


+43 664 818 3688

Peter Höger

Pohár Challenge, muži, 2. kolo

27.11.2019 2-214 VRCK KAZINCBARCIKA - BVA Cup Winner

1st Ref:                 HOGER Peter

2nd Ref:              TOMEC Eva

 

Pohár Challenge, ženy, 16-finále

4.12.2019 3-525 RIGAS Volejbola Skola - BEKESCSABAI Röplabda SE

1st Ref:                 BOSENKO Volodymyr

2nd Ref:              HOGER Peter

 

Miroslav Juráček

Pohár CEV, muži, 16-finále

18.12.2019 2-114 porazený Mladost ZAGREB/IBB Polonia LONDON - Draisma Dynamo APELDOORN

1st Ref:                 JURACEK Miroslav

2nd Ref:              MATEIZER Alin

 

Boris Kováč

Pohár Challenge, muži, 16-finále

18.12.2019 3-226 ACS Volei Municipal ZALAU - GENTOFTE Volley

1st Ref:                 KOVAC Boris

2nd Ref:              BOSENKO Volodymyr

 

Lukáš Královič

Pohár CEV, ženy, 16-finále

4.12.2019 2-415 Minchanka MINSK - Vitéos NEUCHATEL UC

1st Ref:                 VESTBO Geir

2nd Ref:              KRALOVIC Lukas

 

Juraj Mokrý

23.8.-8.9.2019 Majstrovstvá Európy žien, Ankara, Turecko

1.-15.10.2019 Svetový pohár mužov, Fukuoka a Hirošima, Japonsko

 

Jana Niklová

Pohár Challenge, muži, 16-finále

11.12.2019 3-229 Aluron Virtu CMC ZAWIERCIE - Hebar PAZARDZHIK

1st Ref:                 ONOPAS Dimitrios

2nd Ref:              NIKLOVA Jana

 

Igor Porvazník

Európska liga majstrov, ženy, 3. kolo

30.10.2019 3-304 víťaz Partizani TIRANA/ZOK Bimal-Jedinstvo BRČKO – víťaz Luka BAR/Vasas Óbuda BUDAPEST

1st Ref:                 NASTASE Lucian-Vasile

2nd Ref:              PORVAZNIK Igor

 

Igor Schimpl

Európska liga majstrov, ženy, 3. kolo

23.10.2019 3-301 VK UP Olomouc – víťaz Mladost ZAGREB/Khimik YUZHNY

1st Ref:                 JOKELAINEN Ari

2nd Ref:              SCHIMPL Igor

 

Pavel Vaško

Pohár CEV, ženy, 16-finále

18.12.2019 2-424 Hermes Volley OOSTENDE - GEN-I Volley NOVA GORICA

1st Ref:                 SIMBARI Armando

2nd Ref:              VASKO Pavel

 

Pohár Challenge, muži, 2. kolo

13.11.2019 2-205 Fonte Bastardo AZORES - RENNES Volley 35

1st Ref:                 VASKO Pavel

2nd Ref:              GONZALEZ TABARES Rafael

 

Danica Viktoríni-Lisá

Pohár Challenge, ženy, 16-finále

4.12.2019 3-505 víťaz 1.MCM-Diamant Kaposvari/BVA VCup Winner - Ibsa CV CCO 7 PALMAS

1st Ref:                 VIKTORINI-LISA Danica

2nd Ref:              VANAVESKI Kristjan

 

Pohár Challenge, muži, 16-finále

18.12.2019 3-208 UVC Holding GRAZ - Unicaja Costa de ALMERIA

1st Ref:                 PARSHYN Vitaliy

2nd Ref:              VIKTORINI-LISA Danica

Peter Höger

Miroslav Juráček

Zlatá európska liga, ženy

12.6.2019 WGA-09 Slovakia - Czech Republic

RISTOVSKI Vlatko

JURÁČEK Miroslav

 

Boris Kováč

Zlatá európska liga, muži

12.6.2019 MGA-09 Slovakia - Latvia

LOPES PINTO Pedro

KOVÁČ Boris

 

Majstrovstvá Európy kadetiek (U16), Taliansko/Chorvátsko, 13.-21.7.2019

 

Lukáš Královič

Zlatá európska liga, muži

15.6.2019 MGA-12 Slovakia - Belgium

BENSIMON Roy

KRÁLOVIČ Lukáš

 

Juraj Mokrý

18.5.2019 - Finále Európskej ligy majstrov, muži, Berlín (Zenit Kazaň vs Lube Civitanova) - Juraj Mokrý (SVK) - Erdal Akinci (TUR)

31.5.-2.6.2019 VNL muži, Novi Sad, Srbsko (SRB, FRA, RUS, JPN)

21.-23.6.2019 VNL muži, Milano, Taliansko (ITA, ARG, POL, SRB)

10.-14.7.2019 VNL muži, finále, Chicago, USA

9.-11.8.2019 Olympijská kvalifikácia, muži, Bari, Taliansko (ITA, SRB, AUS, CMR)

 

Jana Niklová

Zlatá európska liga, ženy

15.6.2019 WGA-12 Slovakia -Ukraine

DENERI Saadettin

NIKLOVÁ Jana

 

Igor Porvazník

18.-27.7.2019 Majstrovstvá sveta mužov do 21 rokov, Bahrajn

2.-4.8.2019 Olympijská kvalifikácia, ženy, Kaliningrad, Rusko (RUS, KOR, CAN, MEX)

 

Igor Schimpl

Strieborná európska liga, muži

15.6.2019 MSA-12 Bosnia and Herzegovina - Greece

SCHIMPL Igor

KUZMANOVIC Slavisa

 

Pavel Vaško

CEV Challenge Cup, ženy, finále (odvetné stretnutie)

27.3.2019 F-506 víťaz F-503/F-504 - víťaž F-501/F-502
1st Ref: ANDERSON Pavel
2nd Ref: VASKO Pavel

 

Zlatá európska liga, muži

1.6.2019 MGA-05 Slovakia - Turkey

KROL Piotr

VAŠKO Pavel

 

Danica Viktoríni-Lisá

Zlatá európska liga, ženy

1.6.2019 WGA-05 Slovakia - Sweden

PINDRAL Szymon

VIKTORÍNI-LISÁ Danica

 

Majstrovstvá Európy kadetov (U17), Bulharsko, 13.-21.7.2019

 

Michal Pavúk

25.5.-2.6.2019 World Tour 4*, Ostrava, ČR

Peter Höger

Pohár Challenge, ženy, 16-finále

28.11.2018 3-501 Besiktas Istanbul  -  AYDIN BBSK

1st Ref:                    KHUC Thien

2nd Ref:                  HOGER Peter

 

Kvalifikácia ME mužov

9.1.2019 ME-11  GEORGIA  -  SPAIN

1st Ref: AKHUNDOV Fikrat

2nd Ref: HOGER Peter

 

Pohár CEV, muži, osemfinále

16.1.2019 3-102 Haching – Trentino (hrá sa v Trente)

1st Ref: HOGER Peter

2nd Ref: ALIYEV Eldar

 

Miroslav Juráček

Pohár Challenge, ženy, 16-finále

28.11.2018 3-515 Mladost ZAGREB  - Kanti SCHAFFHAUSEN

1st Ref:                    MOMIROV Ivan

2nd Ref:                  JURACEK Miroslav

 

Pohár CEV, 8-finále, ženy

20.12.2018 3-409 Pfeffingem  - Békescsabai

1st Ref:                    JURACEK Miroslav

2nd Ref:                  CINATL Rene

 

Pohár CEV, muži, osemfinále

16.1.2019 3-114 Sastamala – Kladno

1st Ref: HEPP Carole

2nd Ref: JURACEK Miroslav

 

 

Boris Kováč

Pohár Challenge, muži, kvalifikácia

7.11.2018 2-213 Wörter-See-Löwen-KLAGENFURT - Penzügyör BUDAPEST

1st Ref:                    KOVAC Boris

2nd Ref:                  KRÓL Piotr

 

Pohár Challenge, ženy, 16-finále

4.12.2018 3-518 Vero Volley MONZA  -  Prinz Brunnenbau Volleys PERG

1st Ref:                    ONOPAS Dimitrios

2nd Ref:                  KOVAC Boris

 

Kvalifikácia ME mužov

9.1.2019 ME-12 NORWAY  -  BELARUS

1st Ref: KOVAC Boris

2nd Ref: RENTZSCH Ines

 

Lukáš Královič

Pohár Challenge, muži, kvalifikácia

7.11.2018 2-209 Buducnost PODGORICA - ACS Volei Municipal ZALAU

1st Ref:                    SKUDNIK Boris

2nd Ref:                  KRALOVIC Lukas

 

Pohár Challenge, ženy, 8-finále

20.12.2018 4-513 Stara Zagora – Le Cannet

1st Ref:                    KRALOVIC Lukas

2nd Ref:                  NIKOLIC Milan

 

Kvalifikácia ME žien

5.1.2019 WF-09 ROMANIA  -  SPAIN

1st Ref: GOITRE Mauro Carlo

2nd Ref: KRALOVIC Lukas

 

Juraj Mokrý

29.9.-20.10.2018 Majstrovstvá sveta žien, Japonsko

 

Liga majstrov muži, 4. kolo

22.11.2018 4-013 Cucine Lube CIVITANOVA - Azimut Leo Shoes MODENA

1st Ref:          ZENOVICH Andrei

2nd Ref:          MOKRY Juraj

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

22.1.2019 4-329 RC CANNES - Igor Gorgonzola NOVARA

1st Ref: SODJA Harald

2nd Ref: MOKRY Juraj

 

Liga majstrov muži, 4. kolo

30.1.2019 4-044 BERLIN Recycling Volleys - Trefl GDANSK

1st Ref: MOKRY Juraj

2nd Ref: PUECHER Andrea

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

20.2.2019 4-345 Savino Del Bene SCANDICCI - Imoco Volley CONEGLIANO
1st Ref: MOKRY Juraj
2nd Ref: COLLADOS Fabrice

 

Jana Niklová

Pohár Challenge, muži, 16-finále

5.12.2018 3-230 Crvena Zvezda BEOGRAD - Radnik BIJELJINA

1st Ref:                    BAGDE Ali

2nd Ref:                  NIKLOVA Jana

 

Pohár CEV, ženy, osemfinále

24.1.2019 3-414 Busto Arsizio - Graz

1st Ref: NIKLOVA Jana

2nd Ref: KOIV Tiit

 

Igor Porvazník

Liga majstrov, ženy

2. kolo

25.10.2018 2-307 BEKESCSABAI Röplabda SE - Budowlani ŁÓDŹ

1st Ref:                    PORVAZNIK Igor

2nd Ref:                  POP Tudor

 

Liga majstrov muži, 4. kolo

19.12.2018 4-016 Azimut Leo Shoes MODENA - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE

1st Ref:          BERNAOLA Mario

2nd Ref:          PORVAZNIK Igor

 

Kvalifikácia ME mužov

9.1.2019 MG-12 SWEDEN  -  AZERBAIJAN

1st Ref: BORIS Roberto

2nd Ref: PORVAZNIK Igor

 

Liga majstrov ženy, 4. kolo

6.2.2019 4-356 Chemik POLICE - Fenerbahce SK ISTANBUL

1st Ref: GOREN Roy

2nd Ref: PORVAZNIK Igor

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

14.2.2019 4-045 Trefl GDANSK - PGE Skra BELCHATOW

1st Ref:          PORVAZNIK Igor

2nd Ref:          RAJKOVIC Milan

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

27.2.2019 4-060 TOURS VB - Dinamo MOSCOW

1st Ref:          PORVAZNIK Igor

2nd Ref:          GRADINSKI Goran

 

 

Igor Schimpl

Liga majstrov, muži

2. kolo

24.10.2018 2-001 Burgas – Novi Sad

1st Ref:                    PASHKEVICH Alexey

2nd Ref:                  SCHIMPL Igor

 

Liga majstrov, ženy, 3. kolo

7.11.2018 3-301 Blaj – Stuttgart

1st Ref:                    SCHIMPL Igor

2nd Ref:                  SCHÜRMANN Philippe

 

Liga majstrov, ženy, 4. kolo

19.12.2018 4-339 SSC Palmberg SCHWERIN - Imoco Volley CONEGLIANO

1st Ref:          SIMONOVSKA Sonja

2nd Ref:          SCHIMPL Igor

 

Európska liga majstrov, muži, 4. kolo

27.2.2019 4-059 Sir Colussi Sicoma PERUGIA - Arkas IZMIR

1st Ref:          SCHIMPL Igor

2nd Ref:          KOVAR Vlastimil

 

Európska liga majstrov, muži, štvrťfinále

12.3.2019 5-007 Dinamo MOSCOW - Cucine Lube CIVITANOVA

1st Ref: BERNAOLA Mario

2nd Ref: SCHIMPL Igor

 

Pavel Vaško

Pohár CEV, 16-finále, muži

29.11.2018 2-127 Kladno Volejbal cz – VRCK Kazincbarcika

1st Ref:                    LA MICELA Sandro

2nd Ref:                  VASKO Pavel

 

Pohár Challenge, muži, 16-finále

5.12.2018 3-222 Stroitel MINSK   -   SC Portugal LISBOA

1st Ref:                    VASKO Pavel

2nd Ref:                  MAGNUSSON Johan

 

Pohár Challenge, ženy, finále (odvetné stretnutie)

27.3.2019 F-506 víťaz F-503/F-504 - víťaž F-501/F-502
1st Ref: ANDERSON Pavel
2nd Ref: VASKO Pavel

 

Danica Viktoríni-Lisá

Pohár CEV, 16-finále, ženy

5.12.2018 2-404 VK PROSTEJOV - Levski SOFIA

1st Ref:                    VIKTORINI-LISA Danica

2nd Ref:                  MOULA Lemonia

 

Pohár Challenge, muži, kvalifikácia

14.11.2018 2-214 Penzügyör BUDAPEST - Wörter-See-Löwen-KLAGENFURT

1st Ref:                    MESCA Darius Dumitru

2nd Ref:                  VIKTORINI-LISA Danica

 

Kvalifikácia ME mužov

9.1.2019 MG-11 LUXEMBOURG  -  GREECE

1st Ref: PORTELA Raquel

2nd Ref: VIKTORINI-LISA Danica

Peter Höger

Zlatá Európska liga, muži

23.5.2018 MGA-04 SLOVAKIA - SWEDEN

1st Ref: PINDRAL Szymon

2nd Ref: HOGER Peter

 

Miroslav Juráček

Majstrovstvá Európy kadetov U18

7.-15.4.2018 Zlín (ČR), Púchov (SR)

 

Strieborná Európska liga, muži

19.5.2018 MSB-02 CROATIA - HUNGARY

1st Ref: JURACEK Miroslav

2nd Ref: STIPANICEV MATECIC Ana

 

Kvalifikácia ME, muži

19.8.2018 MF-04 SWITZERLAND - HUNGARY

1st Ref: JURACEK Miroslav

2nd Ref:  HARIZANOV Petar

 

Boris Kováč

Kvalifikácia ME junioriek U19

26.-28.4.2018 Vilsbiburg, Nemecko

 

Strieborná Európska liga, muži

6.6.2018 MSA-12 LATVIA - AUSTRIA

1st Ref: KOVAC Boris

2nd Ref: GARGASAS Audrius

 

Lukáš Královič

Kvalifikácia ME junioriek U19 a juniorov U20

26.-29.4.2018 Ploiesti, Rumunsko

 

Strieborná Európska liga, muži

23.5.2018 MSA-04 KOSOVO - AUSTRIA

1st Ref: KRALOVIC Lukas

2nd Ref: KOVACEVIC Slobodan

 

Juraj Mokrý

Volejbalová liga národov (Volleyball Nations League)

15.-17.5.2018 - Jekaterinburg, Rusko (ženy) - RUS, NED, THA, ARG

1.-3.6.2018 - Sofia, Bulharsko (muži) - BUL, SRB, RUS, AUS

8.-10.6.2018 - Ufa, Rusko (muži) - RUS, CHN, IRI, BRA

 

Majstrovstvá sveta žien

29.9.-20.10.2018 - Japonsko, rôzne mestá

 

Jana Niklová

Zlatá Európska liga, muži

19.5.2018 MGA-02 SLOVAKIA - ESTONIA

1st Ref: ZULFUGAROV Eldar

2nd Ref: NIKLOVA Jana

 

Igor Porvazník

Zlatá Európska liga, muži

30.5.2018 MGA-07 SLOVAKIA - BELGIUM

1st Ref: GUILLET Olivier

2nd Ref: PORVAZNIK Igor

 

Igor Schimpl

Zlatá Európska liga, ženy

19.5.2018 WGC-01 SLOVAKIA - BELARUS

1st Ref: WILLEMS Bjorn

2nd Ref: SCHIMPL Igor

 

Zlatá Európska liga, ženy

30.5.2018 WGC-08 SLOVAKIA - CZECH REPUBLIC

1st Ref: KELLENBERGER Jörg

2nd Ref: SCHIMPL Igor

 

Strieborná Európska liga, ženy

2.6.2018 WSB-09 AUSTRIA - ALBANIA

1st Ref: SCHIMPL Igor

2nd Ref:  SODJA Harald

 

Kvalifikácia ME, muži

18.8.2018 MF-03 MACEDONIA - UKRAINE

1st Ref: SCHIMPL Igor

2nd Ref:  GEORGIEV Ilian

 

Pavel Vaško

Kvalifikácia ME juniorov U20

27.-29.4.2018, Žďár nad Sázavou, ČR

 

Kvalifikácia ME, ženy

15.8.2018 WE-01 CZECH REPUBLIC - SWEDEN

1st Ref: SKUDNIK Boris

2nd Ref:  VASKO Pavel

 

Danica Viktoríni-Lisá

Strieborná Európska liga, ženy

30.5.2018 WSB-09 AUSTRIA - GEORGIA

1st Ref: VIKTORINI-LISA Danica

2nd Ref:  MILIC Bosko

 

Zlatá Európska liga, ženy

6.6.2018 WGC-12 SLOVAKIA - SPAIN

1st Ref: KOUTSOULAS Michail

2nd Ref: VIKTORINI-LISA Danica

Užívateľ

Zabudnuté heslo

Neprehliadnite

Facebook

Partneri

Logo: SVF Logo: MEVZA Logo: CEV Logo: FIVB Banner: Counterpain
Logo: volley-country Logo: Volejbal.sk

Hlavné menu:
Vyhľadávanie: