Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Zoznam rozhodcov 2021/2022

Rozhodcovia sú do licencií zaradení na základe predsezónnych seminárov.

Licencia AM – stretnutia všetkých súťaží vrátane medzinárodných

  1. Höger, Peter
  2. Juráček, Miroslav
  3. Kováč, Boris
  1. Královič, Lukáš
  2. Mokrý, Juraj
  3. Niklová, Jana
  1. Porvazník, Igor
  2. Schimpl, Igor
  3. Viktoríni-Lisá, Danica

Licencia A – stretnutia všetkých súťaží

  1. Andrejčák, Pavol
  2. Čuntala, Peter
  3. Dovičovič, Dušan
  4. Gerboc, Andrej
  5. Holčík, Tibor
  6. Hrčka, Martin
  7. Hudák, Ivan
  8. Kohút, Ľuboš
  1. Malík, Peter
  2. Moravčík, Filip
  3. Pivarček, Milan
  4. Poláčiková, Lucia
  5. Sarka, Miroslav
  6. Smolko, Martin
  7. Smolko, Miloslav
  8. Soták, Ľuboslav
  1. Svorenčík, Michal
  2. Szász, Marek
  3. Štěpánek, Jaromír
  4. Tiňo, Peter
  5. Tiršel, Fedor
  6. Yurlov, Andrii

Licencia B – stretnutia všetkých súťaží okrem extraligy

  1. Bálint, Peter
  2. Brilla, Lukáš
  3. Cicák, Vasil
  4. Dunčko, Peter
  5. Garayová, Veronika
  6. Hnát, Fedor
  7. Jakab, ml., Ladislav
  8. Jakab, st., Ladislav
  1. Klučka, Branislav
  2. Kuzma, Peter
  3. Miščík, Tomáš
  4. Mitterpach, Marián
  5. Nemcová, Katarína
  6. Orolím, Miroslav
  7. Polák, Miroslav
  8. Polčan, Marek
  1. Sapronov, Stanislav
  2. Sekerka, Branislav
  3. Servický, Ján
  4. Šuba, Ladislav
  5. Tatraj, Peter
  6. Toman, Peter
  7. Vavrek, Július
  8. Zakuťanský, Vladimír

Licencia C – stretnutia oblastných súťaží, čiaroví rozhodcovia

  1. Abelovský, Dušan
  2. Andruščák, Martin
  3. Angelovič, Matúš
  4. Baculíková, Júlia
  5. Bartošovič, Andrej
  6. Blicha, Oleg
  7. Duda, Filip
  8. Dudová, Dominika
  9. Fábry, Martin
  10. Folvarský, Ján
  11. Gabaj, Martin
  12. Gála, Matej
  1. Gallová, Jana
  2. Gaži, Tomáš
  3. Horňák, Marek
  4. Hudačinová, Miriama
  5. Hugec, Juraj
  6. Koháni, Daniel
  7. Kohút, Milan
  8. Kováčik, Marián
  9. Kubovičová, Denisa
  10. Lacek, Ján
  11. Mačák, Stanislav
  12. Miščík, Martin
  1. Nemec, Alfréd
  2. Pikulík, Tomáš
  3. Platznerová, Katarína
  4. Repka, Valter
  5. Silná, Ružena
  6. Sopko, Maroš
  7. Strelec, Michal
  8. Suchánek, Adam
  9. Šebesta, Ľuboš
  10. Tesák, Matúš
  11. Zahornacký, Petr
  12. Záhradník, Jozef

Licencia D – členovia AVR

  1. Bajči, Peter
  2. Čižmár, Vladimír
  3. Daruľa, Dušan
  4. Derevjanik, Štefan
  5. Faulhammer, Štefan
  6. Fiľo, Ján
  1. Hank, Štefan
  2. Hodoň, Dušan
  3. Kostolný, Peter
  4. Kubo, Vladimír
  5. Meždej, Lukáš
  6. Novotný, Martin
  1. Piňko, Richard
  2. Sarka, Karol
  3. Štamm, Eduard
  4. Vaško, Pavel
  5. Vestenická, Tatiana

Licencia BS – plážového a snow volejbalu

  1. Hajduk, Daniel
  2. Kašuba, Peter
  3. Kejst, Jozef
  1. Michna, Matúš
  2. Pavúk, Michal
  3. Rybová, Dorota
  1. Timko, Ján

Zbor hodnotiacich

  1. Bajči, Peter
  2. Daruľa, Dušan
  3. Derevjanik, Štefan
  4. Hank, Štefan
  5. Hodoň, Dušan
  6. Höger, Peter
  1. Juráček, Miroslav
  2. Kováč, Boris
  3. Kováčik, Marián
  4. Královič, Lukáš
  5. Mokrý, Juraj
  6. Niklová, Jana
  1. Porvazník, Igor
  2. Schimpl, Igor
  3. Vaško, Pavel
  4. Viktoríni-Lisá, Danica

Hlavné menu: