Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


Zoznam rozhodcov 2021/2022

Rozhodcovia sú do licencií zaradení na základe predsezónnych seminárov.

Licencia AM – stretnutia všetkých súťaží vrátane medzinárodných

  1. Höger, Peter
  2. Juráček, Miroslav
  3. Kováč, Boris
  4. Královič, Lukáš
  1. Mokrý, Juraj
  2. Niklová, Jana
  3. Porvazník, Igor
  4. Schimpl, Igor
  1. Tiršel, Fedor
  2. Viktoríni-Lisá, Danica

Licencia A – stretnutia všetkých súťaží

  1. Andrejčák, Pavol
  2. Čuntala, Peter
  3. Dovičovič, Dušan
  4. Gerboc, Andrej
  5. Holčík, Tibor
  6. Hrčka, Martin
  7. Hudák, Ivan
  1. Kohút, Ľuboš
  2. Malík, Peter
  3. Moravčík, Filip
  4. Pivarček, Milan
  5. Poláčiková, Lucia
  6. Sarka, Miroslav
  7. Smolko, Martin
  1. Smolko, Miloslav
  2. Soták, Ľuboslav
  3. Svorenčík, Michal
  4. Szász, Marek
  5. Štěpánek, Jaromír
  6. Tiňo, Peter
  7. Yurlov, Andrii

Licencia B – stretnutia všetkých súťaží okrem extraligy

  1. Brilla, Lukáš
  2. Cicák, Vasil
  3. Dunčko, Peter
  4. Garayová, Veronika
  5. Jakab, ml., Ladislav
  6. Kuzma, Peter
  7. Miščík, Tomáš
  1. Mitterpach, Marián
  2. Nemcová, Katarína
  3. Orolím, Miroslav
  4. Polák, Miroslav
  5. Polčan, Marek
  6. Sekerka, Branislav
  7. Servický, Ján
  1. Šuba, Ladislav
  2. Tatraj, Peter
  3. Toman, Peter
  4. Vavrek, Július
  5. Zakuťanský, Vladimír

Licencia C – stretnutia oblastných súťaží, čiaroví rozhodcovia

  1. Abelovský, Dušan
  2. Andruščák, Martin
  3. Angelovič, Matúš
  4. Baculíková, Júlia
  5. Bartošovič, Andrej
  6. Blicha, Oleg
  7. Duda, Filip
  8. Dudová, Dominika
  9. Fábry, Martin
  10. Folvarský, Ján
  11. Gabaj, Martin
  12. Gála, Matej
  13. Gallová, Jana
  1. Gaži, Tomáš
  2. Hnát, Fedor
  3. Horňák, Marek
  4. Hudačinová, Miriama
  5. Hugec, Juraj
  6. Klučka, Branislav
  7. Koháni, Daniel
  8. Kohút, Milan
  9. Kováčik, Marián
  10. Kubovičová, Denisa
  11. Lacek, Ján
  12. Mačák, Stanislav
  13. Miščík, Martin
  1. Nemec, Alfréd
  2. Pikulík, Tomáš
  3. Platznerová, Katarína
  4. Repka, Valter
  5. Silná, Ružena
  6. Sopko, Maroš
  7. Strelec, Michal
  8. Suchánek, Adam
  9. Šebesta, Ľuboš
  10. Tesák, Matúš
  11. Vartiak, Rastislav
  12. Zahornacký, Petr
  13. Záhradník, Jozef

Licencia D – členovia AVR

  1. Bajči, Peter
  2. Čižmár, Vladimír
  3. Daruľa, Dušan
  4. Derevjanik, Štefan
  5. Dubovec, Viliam
  6. Faulhammer, Štefan
  1. Fiľo, Ján
  2. Hank, Štefan
  3. Hodoň, Dušan
  4. Kostolný, Peter
  5. Kovalík, Vladimír
  6. Kubo, Vladimír
  1. Meždej, Lukáš
  2. Novotný, Martin
  3. Sarka, Karol
  4. Štamm, Eduard
  5. Vaško, Pavel
  6. Vestenická, Tatiana

Licencia BS – plážového a snow volejbalu

  1. Hajduk, Daniel
  2. Kašuba, Peter
  3. Kejst, Jozef
  1. Michna, Matúš
  2. Pavúk, Michal
  3. Rybová, Dorota
  1. Timko, Ján

Zbor hodnotiacich

  1. Bajči, Peter
  2. Daruľa, Dušan
  3. Derevjanik, Štefan
  4. Hank, Štefan
  5. Hodoň, Dušan
  6. Höger, Peter
  7. Juráček, Miroslav
  1. Kováč, Boris
  2. Kováčik, Marián
  3. Kovalík, Vladimír
  4. Královič, Lukáš
  5. Mokrý, Juraj
  6. Niklová, Jana
  7. Porvazník, Igor
  1. Servický, Ján
  2. Schimpl, Igor
  3. Tiršel, Fedor
  4. Vaško, Pavel
  5. Viktoríni-Lisá, Danica

Hlavné menu: