Asociácia volejbalových rozhodcov, Slovensko


DiskusiaVoľná zónaOblastne sutaze

boris kovac pred 12 rokmi

 boris kovac
Oblastne sutaze

nedala by sa v tychto delegaciach dorobit aj oblastna delegacia, aby to bolo vsetko pekne pokope?

Odpovedať

Odpoveď zrušiť odpoveď



Môžete použiť Texy! syntax. HTML značky nie sú povolené. Príklad povolenej syntaxe: "text odkazu":odkaz, **tučno**, *kurzíva*, `code`. Vaše IP adresa bude zaznamenaná.

Miroslav Orolím pred 12 rokmi

Miroslav Orolím

horsie je ze ti co robia delegacie neberu do uvahy ze tu mam nahlasenu nedostupnost na nedelu… a napriek tomu dostanem delegaciu. Na zaciatok by stacilo keby oblasti cerpali podklady na svoje delegacie odtialto

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Krajanci tuto moznost samozrejme maju.

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Trosku to rozved, nech si to viem predstavit. Dorobit to samozrejme potom nie je problem.

Odpovedať

Boris Kovac pred 12 rokmi

Boris Kovac

pride mi delegaciu na vyzsie sutaze. potom sa robi delegaciu pre oblast tak by nebolo zle ze by prisiel dalsi mail kde by boli vsetky delegacie spolu v takej prehladnej forme na aku sme si asi vsetci velice rychlo zvykli.

Odpovedať

Miroslav Orolím pred 12 rokmi

Miroslav Orolím

Fedor ahoj. Rozpraval som sa na strede s Feďom Hnátom a Štefanom Faulhammerom o problematike čítania zadanej nedostupnosti rozhodcom tu.

Oni tam proste nemaju prístup, aby si mohli pozrieť kto je kedy nedostupný na ďalší mesiac. Preto by som ťa chcel poprosiť o nejake dva nasledujúce výstupy (ak sa nebudu dat zadat oblastne delegácie tu) pre ludí ktorí deleguju oblasti:

  1. príde im mail so zadanou nedostupnosťou rozhodcov (podla toho kto do akej oblasti patrí)
  2. určíš im také práva prístupu, že by videli nedostupnosť rozhodcov danej oblasti.

Skús nad tym popremyslať. Dakujem

Odpovedať

Fedor Tiršel pred 12 rokmi

Fedor Tiršel

Ahoj Miro, pred zacatim sezony chalanom pristup k nedostupnosti krajankov poslem, resp. pripomeniem ako na to (funkcne to samozrejme je od zavedenia elektronickeho vyplnovania nedostupnosti). Taktiez zautomatizujem odoslania nedostupnosti krajankov e-mailom veducim oblasti. Dakujem za podnet!

Odpovedať

Miroslav Orolím pred 12 rokmi

Miroslav Orolím

chlap na spravnom mieste. Dakujem za všetkych :)

Odpovedať

Hlavné menu: